Põltsamaa/Jõgeva linnameeskond avas hooaja võiduga

Põltsamaa/Jõgeva linnameeskond alustas B-klassi ehk 1996 ja hiljem sündinud noormeeste esiliigas hooaega suure võiduga. Võõrsil suudeti teisipäeval alistada Rakvere Tarvase võistkond lausa 12:0. Selle tulemusega asub Põltsamaa/Jõgeva ühisvõistkond esimese vooru järel tabeli kõrgeimal astmel. Lihtsalt võttes tuleks poistel edaspidi seda seisu ainult hoida, kuid nii lihtlabane ei saa see neil kindlasti olema.

Jõgeva poiste treener Igor Orlov rääkis, et nad polegi saanud selle hooaja eel ühiselt Põltsamaa ja Jõgeva poistega trenni teha. “Läksime mängima puhtalt lehelt,” kinnitas Orlov. Samas oli poiste individuaalne ettevalmistus piisavalt hea, et suudeti ilma kokku mängimata Tarva poistele koht kätte näidata.

“Arvasime, et lume tõttu on väga ebamugav mängida, kuid Rakveres polnudki lund nii palju kui meil siin,” kirjeldas Rakvere kunstmuruväljaku olukorda Igor Orlov.

Kahe Jõgevamaa linna võistkonnas on Põltsamaa ja Jõgeva poisse enam-vähem võrdselt. Edaspidi on plaanis läbi viia ka ühiseid treeninguid, sest terve hooaja vältel pole võimalik endast maksimumi anda, kui kokkumängu ei harjuta.

Samas nentis Orlov, et ega poistel edaspidi lihtne ole, sest neil tuleb veel vastamisi astuda selliste suurklubide koosseisudega nagu Tallinna Flora ja JK Tartu Tammeka. Ühtekokku on Põltsamaa/Jõgeva võistkonnal viis vastast. Lisaks Florale, Tammekale ja Tarvasele, mängivad selles liigas ka TJK Legion ja FC Pirita. 

EILI KOITLA

blog comments powered by Disqus