Põltsamaa vallavolikogu juhib Andres Vään

Põltsamaa vallavolikogu esimehe kandidaatidena seati üles Andres Vääni ja Reet Alevi kandidatuur. Andres Vään on olnud mitme Põltsamaa linnavolikogu koosseisu liige ja viimases koosseisus linnavolikogu esimees. Reet Alev tõdes, et kõik Põltsamaa vallavolikogu liikmed on uues ja põnevas rollis esimest korda ühisvalla volikogus tegutsedes. Reet Alev on alates 1996. aastast töötanud Pajusi vallavalitsuses erinevatel ametikohtadel.

Põltsamaa vallavolikogu 23 liikmest hääletas Andres Vääni poolt 14 vallavolikogu liiget ja Reet Alevi poolt üheksa vallavolikogu liiget. Põltsamaa vallavolikogu esimeheks sai Andres Vään.

Põltsamaa vallavolikogu aseesimehe kandidaatidena seati üles Erkki Keldo ja Rauno Kuus. Erkki Keldo lausus, et on nüüd teist korda Põltsamaa vallavolikogu liige, eelmises vallavolikogu koosseisus täitis ta revisjonikomisjoni esimehe ülesandeid. Rauno Kuus on sündinud ja üles kasvanud Puurmanis ning sinna ka kodu rajanud. Ta on töötanud kaheksa aastat Puurmanis vallavanemana, viimasel kolmel aastal olnud Puurmani vallavolikogu liige.

Erkki Keldo poolt oli antud 14 häält ja Rauno Kuusi poolt üheksa häält. Põltsamaa vallavolikogu aseesimeheks valituks osutus Erkki Keldo.

TOOMAS REINPÕLD

blog comments powered by Disqus