Põltsamaa Sport seekord Tähe jalgpallureid alistada ei suutnud

Mängu algus oli tasavägine, kuid juba esimestel minutitel näitas Tähe, et kontrarünnakutega on nad ohtlikud, kuigi reaalse väravavõimaluseni veel ei jõutud. Esimesel poolajal mängisid mõlemad meeskonnad võrdlemisi hästi ning võimalusi juhtima minna oli ka võrdselt. Siiski mindi poolajapausile seisul 0:0.

Teisel poolajal tekitas Jõgeva rohkem võimalusi ning õnnega pooleks saadi kirja ka värav, kui Mihkel Kuke pika audiviske pudistas väravasse Põltsamaa väravavaht. Pärast seda hakkas peale suruma ka Sport ning mitu korda päästis jõgevlased nende puurilukk Ivo Lepik. Tundus juba, et kolm punkti tulevad seekord Jõgevale, kuid viimasel minutil suutsid põltsamaalased karistuslöögist viigistada.

Lõppseis 1:1 tähendas, et mõlemad meeskonnad jäid liigas samale positsioonile, millega mängule mindi. Kahjuks tähendas see ka seda, et Jõgeva SK Tähe kaotab nüüd liiga liidrile Türi Ganvixile juba viie punktiga. Pühapäeval sõidab Tähe külla JK Karksi meeskonnale ning Põltsamaa võõrustab Põlva Lootost Põltsamaa linnastaadionil kell 12.

AARNE SULG

blog comments powered by Disqus