Põltsamaa Sport pronksil

Alagrupimängudes võitis Põltsamaa Sport 6:1 FC Flora Rakveret; 3:2 FC Elvat ja 4:1 SK 10 Premiumi. Kuigi väravavõimalusi oli rohkem, kaotati 1:2 JK Merkuur-Juniorile ega pääsetud finaali.

Finaalis mängisid Tartu Olümpia ja Merkuur-Junior 4:4 viiki. Penaltite löömisel olid kindlamad Olümpia poisid, viies võidukarika Tartusse. Viienda koha sai FC Flora Tallinn, järgnesid SK 10 Premium, FC Tarvastu, FC Elva, Keila JK ja FCF Rakvere.

Põltsamaa võistkonda esindasid Kevin Liblik, Indrek Piho ja Ander Kallo Siimustist, Karl Küppas ja Timo Tammik Adaverest ning Karl-Sander Nool, Filip-Sander Saar, Herman Heuer, Karl-Kerdo Ojamaa, Kristjan Aas, Indrek Langebraun, Mattias Haamer, Ilmar Jakobson ja Kermo Ottender Põltsamaa Spordikoolist.

Mänge juhtisid kogenud kohtunikud Jaanus Nilp ja Paul Vi?njakov. Turniiri toetasid Eesti Kultuurkapitali Jõgeva maakonna ekspertgrupp, AS Põltsamaa Felix ja SA Põltsamaa Sport oma lapsi mõistvate toredate töötajatega.

Tagasiside osalejate poolt on igati positiivne. Kiidetakse korraldamist ja meie hubast Felixhalli kui igati sobilikku võistluspaika. Peakorraldaja hinge aga jäi okas ja pähe hulk küsimusi. Turniir oli määratud pühapäevale ja sai tänu sellele edukalt peetud. Kui võistlused oleksid aga pidanud toimuma laupäeval, mis siis oleks saanud? Laupäeval jooksis Felixhalli lagi nimelt järjekordselt läbi.

Kujutage ette, mis oleks võinud juhtuda: võistkonnad on turniiriks valmistunud ja kohale tulnud, korraldajad on teinud ettevalmistusi, lapsevanemad ja fännid nädalavahetuse vabaks teinud ja kohale sõitnud, et lastele kaasa elada, aga põrand on nii libe, et võistlusi sellel pidada ei tohi? Kes oleks kandnud kohale sõitnud võistkondade transpordikulud? Kas ma julgen veel võtta riski korraldada Felixhallis mõnd suuremat võistlust, enne kui hall on remonditud?

Kõige hullem on aga see, et Felixhalli põrand on kohati juba täiesti rikutud. Kes parandab sügiseks põranda ja ehitab ümber lae ventilatsioonisüsteemi?

SILVAR LUHT

blog comments powered by Disqus