Põltsamaa spordisõbrad võitsid Ott Kiivikase loengu

Euroopa spordinädala raames korraldasid spordiklubi Toonus-Sport, FreeSport matka- ja spordiklubi ning Põltsamaa Jalgrattaklubi võistluse „Põltsamaa seiklusretk 2019”.


Orienteerumisvõistlus koosnes kolmest spordialast – 4 km jooksust, 18 km jalgrattasõidust ja 5 km kanuusõidust. Võistlusrajal oli 9 kontrollpunkti ja võistkonnas oli kolm võistlejat.

Naiste arvestuses kuulus esikoht võistkonnale Kuningamäe printsessid (Kätlin Toom, Sigrid Külaots, Kelit Kesa) ajaga 2:44.54. Segavõistkondade arvestuses oli parim T:A:K: (Alar Sadam, Kirly Kadastik, Taivo Rosi) ajaga 2:03.42. Tugevat konkurentsi pakkus neile võistkond Põltsamaa ÜG kekaõpsid (Sandra Alusalu, Tiia Jürisoo, Maikel Mikson), kes kaotasid vaid minuti ja seitsme sekundiga. Meeste arvestuses võitis esikoha Kuningamäe (Jan Morgenson, Taneli Eensalu, Anders Eensalu) ajaga 2:01.42.

Võistlust toetasid Põltsamaa vald, EOK ja Kultuurkapital. Järgmine „Põltsamaa seiklusretk 2020” toimub tuleva aasta augustikuus.

Viiendat aastat tähistatud üleeuroopalisel spordinädalal püstitas Eesti tipptulemuse: kaheksa päeva jooksul korraldati terves Eestis 1182 liikumissündmust ja registreeriti koguni 193 840 osaluskorda. Kõikide liitunud spordiorganisatsioonide vahel loositi välja viis kutset kahele Spordiaasta tähtede galale ning Ott Kiivikase loeng.

Suurüllatusena tuli loosiauhinna võit meile, Põltsamaale.

Auhind ehk Ott Kiivikase loeng toimub juba eeloleval esmaspäeval, 4. novembril kell 15.25–16.10 Põltsamaa ÜG aulas ja 16.30–17.00 Felixhalli jõusaalis. Viimases toimub ka küsimustele vastamine. Kõik huvilised on oodatud.

UNO VALDMETS

blog comments powered by Disqus