Põltsamaa perearstid alustavad uutes ruumides

Eelmisel aastal alustati SA Põltsamaa Tervise hoonele juurdeehituse rajamist. Nüüdseks on töödega niikaugele jõutud, et perearstid saavad alates esmaspäevast, 17. juunist alustada patsientide vastuvõtmist uutes ruumides.


SA Põltsamaa Tervis juhataja Merle Mölderi sõnul on paar viimast päeva ja osaliselt öödki kolimisele kulunud ning esmaspäevast alustavad perearstid tegevust juba uutes ruumides. Põltsamaa Tervise juhi sõnul esines kolimise tõttu väiksemaid katkestusi patsientide vastuvõtmises eile, aga keegi ei jäänud sellegipoolest teenindamata.

Haiglahoone uue osa esimesel korrusel hakkavad patsiente vastu võtma doktorid Milvi Sild ja Riho Pettai, teisel korrusel Külli Paal, Sirje Alusalu ja Tiia Pariis. Uues hoones on olemas ruumid ka kiirabi jaoks, aga nemad saavad sinna kolida juulikuus.

Hooldushaigla töötab senisel moel edasi juuli lõpuni või augusti alguseni, kuni vana hoone esimese korruse ruumid remonditud saavad ja eriarstid sinna ümber kolivad. Peale seda alustatakse remonditöödega nendes vana hoone teise korruse ruumides, kus hetkel veel eriarstid tegutsevad. Hooldushaigla saab eriarstidest vabanevale pinnale laieneda oktoobri lõpus või novembri alguses.

Lossi tänava haiglahoone vanas osas alustab tegevust ka „Südameapteek.“ Merle Mölderi sõnul saab uuenenud haiglahoone ametlik avamine teoks tõenäoliselt juulis või augustis.

TOOMAS REINPÕLD  

blog comments powered by Disqus