Põltsamaa noored jalgpallurid pälvisid pronksmedalid

Jaanuaris peeti Felixhallis kolm jalgpalliturniiri Põltsamaa CUP. Esimesena olid võistlustules 2001 ja hiljem sündinud noored. Osales kaheksa võistkonda. Kindlalt oli turniiri parim võistkond JK Merkuur-Juunior Tartust. Teiseks tuli Keila JK ja pronksmedalid said oma esimesel vabariiklikul turniiril osalenud Põltsamaa Spordi noorjalgpallurid.

Teine turniir oli II- IV liiga meeskondadele. Osales koguni kümme meeskonda. Võitjana väljus SK 10 Premium Tartust. Hõbemedalid läksid Põlvasse ja tasavägises pronksimängus võitis Põltsamaa Sport oma vana rivaali Jõgeva Noorust 2:1. Põltsamaa teine meeskond pidi leppima 10. kohaga.

Kolmandal turniiril võtsid omavahel mõõtu 2000 ja hiljem sündinud noored. Osales seitse võistkonda. Kõik mängisid omavahel läbi. Turniir oli väga tasavägine. JK Tammeka Tartust võitis kõik mängud ja pälvis kuldmedalid. Põltsamaa Sport kaotas avamängu Tammekale ja seejärel mängis viis viiki. FC Santose, Türi Ganvixi ja Viljandi Tulevikuga mängiti 2:2; FC Paide ja FC Elvaga 1:1. Kuna viik annab tabelisse ainult punkti, siis saadi viies koht. Teiseks tuli Elva ja kolmandaks Viljandi. Põltsamaa CUP-i medalite ja karikate ostu toetas Kultuurkapitali Jõgevamaa ekspertgrupp.

Veebruaris ja märtsis osaletakse turniiridel teistes Eesti jalgpallikeskustes. Ühtlasi otsime toetajaid transpordikulude katmisel.

iii

SILVAR LUHT

blog comments powered by Disqus