Põltsamaa Motiiv jätkab võidukalt

Saalijalgpalli Eesti meistrivõistlustel jätkab naiste meistriliigas edukalt Põltsamaa Motiiv SK10 naiskond. Möödunud laupäeval alistati kodusaalis Tallinna FC Ajax 7:0 (3:0).

Külalised saabusid Põltsamaale parimas koosseisus, kuid parimatega oli esindatud ka Motiiv, kes asus kohtumist juhtima kiire avaväravaga, mille juba 39. sekundil lõi Gerda Johanna Leichter. Esimesel poolajal kasvatasid Mariana Kees ja Samanta Uueda Põltsamaa edunumbriteks 3:0.
„Kiire algedu tuli meile kasuks ning suutsime lõpuni teha hea mängu,“ ütles naiskonna treener Silver Nõmmiksaar.
Teisel poolajal jätkus Motiivi ülekaal, vastastele löödi veel neli väravat ja võideti 7:0.
„Sellega peaksid meil vähemalt hõbemedalid käes olema,“ lisas Nõmmiksaar.
Turniiritabelit juhib jätkuvalt täiseduga mängiv FC Pae United, kes on võitnud kõik senised kuus kohtumist ja kogunud 18 punkti. Põltsamaa Motiiv on kuuest mängust võitnud viis ja kogunud seega 15 punkti. Kolmandal kohal on 6 punktiga kuuest mängust Ajax.
Järgmisel laupäeval on ülioluline mäng Põltsamaa Felixhallis, kus Motiivile tuleb külla tabelijuht Pae United.