Põltsamaa maadlejatele Põlvas neli esikohta

 

Laupäeval Põlva spordikeskuses peetud Põlva spordikooli lahtistel meistrivõistlustel vabamaadluses saatis edu ka Põltsamaa SK Nipi esindajaid. Uue maadlusaasta avavõistlustel said oma kehakaalus esikoha Penno Pall, Raiko Pikver, Jako Kivimägi ja Aimar Andruse, lisaks võideti kuus teist ja kaks kolmandat kohta.

“Põltsamaa maadlejatel läks hästi,” ütles treener Arved Külanurm. “Matil käidi kokku 39 korda, võitjana lahkuti neist 25 korral ning medalita jäi vaid kaks poissi. Aimar Andruse ja Penno Palli võidus ei olnud kahtlust, üllatajateks olid seekord Raiko Pikver ja Jako Kivimägi. Kuna Jakol oma kehakaalus vastaseid ei olnud, võistles ta raskemas kaalus, kus tuli Aimar Andruse järel teiseks.”

Aimar Andruse alistas kehakaalus kuni 70 kg Uku Paul Tuulingu (EMÜ SK) punktidega 13:0, Jako Kivimägi 10:0 ning sai seljavõidu Kuldar Asu (Viljandi Tulevik) üle. Kivimägi seljatas nii Tuulingu kui ka Asu.

Ka Penno Pall ja Raiko Pikver pidid turniirivõidu saamiseks alistama kolm vastast. Palli paremust pidid kehakaalus kuni 42 kg tunnistama Peeter Pragi (Põlva Lapiti), Ralfs Lukins (Läti) ja Oliver Siilbek (Põltsamaa). Pikver alistas kehakaalus kuni 50 kg lätlased Martins Megrise ja Rinards Ingus Sloka ning Stefan-Ander Ploomi Põlvast.

Põltsamaa nimekamatest maadlejatest pidid Põlvas teise kohaga leppima Marek Kütt ja Kaimo Aljas, mõlemad jäid oma kehakaalus alla vaid Viljandi Tuleviku esindajatele. Kütt kaotas kehakaalus kuni 57 kg Kevin Ervaldile, Aljas kuni 61 kg kaaluvate maadlejate hulgas Sten Oravale.

MATI ALEV

blog comments powered by Disqus