Põltsamaa maadlejad said uued dressid

Möödunud reedel anti noortele maadlejatele Põltsamaa Felixhallis üle uued maadlusdressid. Komplekti kuulub T-särk, dressipüksid, dressipluus ning soojenduspluus.

Sponsorsummat silmas pidades on tegemist märkimisväärse  toetusega. Kokku anti maadlejatele üle umbes poolsada uut maadlusdressi. Treener Arved Külanurme sõnul meeldis  maadlusklubi sponsori, Leedu firma Dotnuvos Projektai Eesti tütarfirma juhataja Toomas Kulu  poolt üle antud varustus sportlastele väga ning nad on klubile tehtud kingi eest siiralt tänulikud.

Noormaadlejate hulgas, kellele dressid üle anti, oli noori alates esimese klassi lastest kuni juba täiskasvanute vanuseklassi jõudnud noorte maadlejateni. Tuntumatest Põltsamaa noortest maadlejatest olid kinki vastu võtmas Aimar Andruse ning Sander Orion.

Toomas Kulu on pikki aastaid Põltsamaa maadlejaid läbi tema juhitava firma toetanud ning ka eelmiste maadlusdresside ostmist toetas just tema. Sponsorüritusel demonstreerisid maadlejad oma oskusi ning esitasid ka maadlustsirkuse kava. Üritusel oli kohal ka paarkümmend noorte sportlaste vanemat. Dressid pärinevad Itaalia tuntud sporditarvete firmalt. Selle firma aitas interneti abiga välja otsida Põltsamaa maadleja Kaimo Aljase ema, kujunduse tegi  riietele sponsorfirma juht Toomas Kulu.

Arved Külanurme sõnul meeldib sellest komplektist lastele kõige rohkem maadlussärk, mille peal on suurelt kiri “Estonia,” maadleja kujutis ning ka kirje “Põltsamaa”.

Uued dressid said oma esimesed tuleristsed möödunud nädalal Viljandis peetud Martin Kleini mälestusvõistlustel. Tuntud noormaadleja Kaimo Aljase ema Kaja Sammel lausus, et maadlusklubile uute dresside ostmise mõte tekkis sellest, et tema pojal läksid maadlussaapad katki ja poiss leidis internetist spordipoe, kust selliseid saapaid oli võimalik osta. Kaja Sammel võttis poe omanikuga kontakti ja selgus, et sealtkaudu on võimalik osta ka Itaalia tuntud sporditarvetefirma dressid. Riietele trükiti logod peale Tallinnas firmas Kuup 3.

Põltsamaa maadlusklubi kauaaegne sponsor Toomas Kulu tõdes, et ei oskagi öelda, millal ta täpsemalt maadlejaid toetama asus, kuid võib kinnitada, et see on kestnud juba pikki aastaid. Endise põltsamaalasena on Toomas Kulu võtnud oma südameasjaks oma varasemale kodulinnale toeks olla ning on leidnud selleks hea võimaluse maadlussporti sponsoreerides. Kulu sõnul on tal tulnud tegeleda ka firma reklaamide kujundamisega ja seetõttu spordidresside kujundamine talle võõras töö ei olnud.

TOOMAS REINPÕLD

blog comments powered by Disqus