Põltsamaa linnavolikogu esimeheks sai Toivo Kroon

Põltsamaa linnavolikogu liige Endel Pajumägi esitas Rahvaliidu saadikute nimel volikogu esimehe kandidaadiks erakonnakaaslase Toivo Krooni, kes on valitud linnavolikogusse teist korda. ?Olen lõpetanud Võru I Keskkooli ja Eesti Põllumajanduseakadeemia veterinaariateaduskonna ning töötanud aastaid Põltsamaa piirkonnas loomaarstina. Kui mind volikogu esimeheks valitakse, aitan kaasa sellele, et kõik volikogu liikmed oleksid hõivatud tööga komisjonides. Pean oluliseks koostööd kõigi erakondade esindajatega. Volikogul tuleb töötada selle nimel, et linn muutuks veelgi meelepärasemaks elamispaigaks,? rääkis Toivo Kroon enda ja oma seisukohtade tutvustamiseks.

Põltsamaa linnavolikokku valitud Keskerakonna Jõgevamaa Piirkonna esimees Andres Vään esitas volikogu esimeheks kauaaegse Põltsamaa piimatööstuse juhi, praeguse Tallinna abilinnapea Taavi Aasa kandidatuuri.

?Leian, et volikogu istungeid tasuks senisest põhjalikumalt ette valmistada,? lasus Taavi Aas. ?Vajaduse korral suudan oma tööd ja aega planeerida selliselt, et töö Tallinnas ei sega mind Põltsamaa linnavolikogu juhtimisel,? märkis keskerakondlane Aas.

Häälte lugemisel selgus, et Toivo Kroon oli saanud 10 ja Taavi Aas kuus poolthäält.

?Toivo Kroonil on kogemused volikogus töötamiseks ja loodetavasti tuleb ta toime ka selle juhtimisega,? oli ettevõtja Endel Pajumägi seisukoht.

Põltsamaa linnavolikogu aseesimeheks valiti 10 poolthäälega Rahvaliidu nimekirjas kandideerinud isamaaliitlane Raul Kirsel, kes oli kuus aastat volikogu esimees. Teine kandidaat, üksikkandidaadina linnavolikokku valitud Põltsamaal elav Tartu linnavalitsuse haridusosakonna juhataja Margus Oro sai kuus häält.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus