Põltsamaa kohvikutepäeva koordinaatoriks sai Karin Tõnts

Juba möödunud aastal asuti Põltsamaa kohvikute päeva läbiviimiseks otsima uut koordinaatorit, kes korraldamise enda peale võtaks. Põltsamaa kohvikutepäeva senise eestvedaja Kadri Suni sõnul on tal ideed ja mõtted otsa saanud ning ta soovis, et keegi värskete mõtete ning uue nägemusega inimene talt koordinaatori rolli üle võtaks. Nüüd on see inimene leitud. Kohvikutepäeva hakkab korraldama aktiivne põltsamaalane Karin Tõnts.

Karin Tõnts on olnud ka laste mänguväljakute rajamise eestvedajaks. Naine ütles, et põltsamaalasena tunneb ta rõõmu sellest, kui saab uue võimaluse kodulinna heaks omalt poolt panustada. Lisaks kohvikutepäevale on tänavu Põltsamaa Noorte Naiste Kritsliku Ühingu ja Noorte Meeste Kristliku Ühingu eestvedamisel toimumas mitmeid lastele suunatud üritusi ning Karin Tõntsi sõnul sobib käesoleva aasta tegevuste hulka väga hästi ka Põltsamaa kohvikutepäeva korraldamine.

Koordinaatorina ta tänavu ise kohvikut pidada ei plaani, ehkki tal on kogemus varasematest aastatest olemas. Karin Tõnts lausus, et kokkulepe temaga kui vastse Põltsamaa kohvikutepäeva koordinaatoriga sündis alles esmaspäeval ja seetõttu ei oska ta tänavuse Põltsamaa kohvikutepäeva kohta öelda muud kui vaid seda, et see saab teoks 20. augustil. Tal tuleb alles hakata märgukirju välja saatma ning ennast tutvustama, et kohvikute korraldamisest huvitatud temast kui uuest koordnaatorist teada saaksid. Samas lubas ta, et mingeid olulisi muutusi Põltsamaa kohvikutepäeval toimuma ei saa.

Ka esimese kohvikupidajatega kokkusaamise päeva ei oska ta veel välja öelda, sest enne tuleb teada saada, palju kohvikuid ja nende korraldamisega seotud inimesi saab tänavusel Põltsamaa kohvikutepäeval tegutsema. Karin Tõnts loodab, et kohvikute korraldajad tänavu sama agaralt kaasa löövad nagu varem, ja et nii Põltsamaa piirkonna kui kaugemalt tulnud inimesed aktiivselt kohvikuid külastavad.

TOOMAS REINPÕLD

blog comments powered by Disqus