Põltsamaa jõe talimänge peeti juba 32. korda

Laupäeval jätkati Põltsamaa vallas toimunud võistlustega 1982. aastal alguse saanud Põltsamaa jõe talimängude traditsiooni.

Kolmeteistkümnel mängude kavas olnud spordialal sai tulemuse kirja 322 erinevas vanuses spordihuvilist, osalejate hulgas olid nii lasteaialapsed kui ka pensionärid.

Kiiruisutamises, jääpallis, korvpallis, kabes, lauatennises, males, koroonas, sisepetangis, mälumängus ja juhtide mitmevõistluses võisteldi Adavere spordibaasides, esialgselt Kuningamäel toimuma pidanud murdmaasuusatamise võistlused tuli aga lumepuuduse tõttu üle viia Kamari paisjärve jääle. Talimängude arvestusse läksid ka paar päeva varem Põltsamaa linnas toimunud sasku- ja bridžiturniirid.

“Normaalne!” võttis laupäevased võistlused kokku talimängude peakorraldaja Väino Treiman. “Kõik läks korda ning kõik alad toimisid. Midagi kripeldama ei jäänud ning keegi pole ka halvasti öelnud. Ma arvan, et rahvast oli vist pea poole rohkem kui eelmisel aastal. Mõnel alal oleks muidugi võinud rohkem osavõtjaid olla. Näiteks korvpallimängijaid oleks võinud märksa rohkem olla, kuid nad olid samal ajal muude aladega hõivatud,  samas oli mõnel teisel alal jälle oodatust rohkem osalejaid.”

Seitsmest talimängudel osalenud omavalitsusest oli edukaim Põltsamaa vald, kellele järgnesid Põltsamaa linn ja Võhma linn.

i

MATI ALEV

blog comments powered by Disqus