Põltsamaa jalgpallurid jätkasid võidukalt

Neidude U17 vanuseklassi Eesti jalgpallimeistrivõistluste kolmeteistkümnenda vooru kohtumises alistas Suure-Jaani Unitedʼi ja Põltsamaa SK Motiiv ühendvõistkond võõrsil kindlalt 10:0 Tallinna Kalevi ning jätkab liidrikohal.

Nelja väravaga oli mängu resultatiivseim Chrystal King, põltsamaalastest kasvatasid ühe tabamusega oma väravaarvet ka Sandra Vaher ja Anette Laureen Linnuste.

Eesti U17 vanuseklassi koondise liige Chrystal King on tänavu löönud kokku 22 väravat, liiga resultatiivsustabelis edestavad teda vaid Tallinna JK Legion mängija Anastasia Ivanova (33 väravat) ja JK Tabasalu pallur Sandra Pärn (27 väravat).

Kolmeteistkümne vooruga on Suure-Jaani ja Põltsamaa ühendvõistkond kogunud 36 punkti. Tallinna JK Legion jääb maha kolme ning JK Tabasalu kuue punktiga.

Hooaja lõpuni on jäänud veel viis mängu. Eile õhtul kohtus treenerite Sergei Vassiljevi ja Silver Nõmmiksaare juhendamisel mängiv ühendvõistkond Suure-Jaanis tabelis viiendal kohal oleva FC Elvaga, järgmisel kolmapäeval mängitakse samuti koduväljakul Tabasaluga. Lähimate konkurentidega JK-st Legion minnakse vastamisi viimase vooru kohtumises, mis peetakse 18. oktoobril Tallinnas Wismari staadionil.

Hooaja kolmanda võidu sai sel nädalal tabelisse noormeeste U19 vanuseklassi esiliigaturniiril osalev Põltsamaa JK Sport. Treener Silvar Luha hoolealused said loobumisvõidu JK-lt Läänemaa.

Nelja meeskonna osavõtul peetaval turniiril on kõigil võistkondadel mängitud üheksa kohtumist kaheteistkümnest. 24 punktiga on tabeli tipus Pärnu JK, järgnevad Viljandi JK Tulevik (15 p), Põltsamaa JK Sport (9 p) ja JK Läänemaa (6 p).

Põltsamaa mängijatest on kuue tabamusega resultatiivseim Germo Ottender, väga palju ei jää temast maha viis väravat löönud Sander Tõnissoo ja võrdselt nelja väravaga Markus Orav ja Karl Kolts.

MATI ALEV

blog comments powered by Disqus