Põltsamaa ettevõtluspäeval koolitatakse praktikajuhendajaid

 

Põltsamaa ametikool korraldab ettevõtluspäeva avapäeval 10. aprillil koolituse firmade töötajatele, kes tegelevad praktikantide juhendamisega.

Ametikooli direktori Andrus Kompuse sõnul korraldatakse koolitus firmade juhtidele ja spetsialistidele, kes juhendavad kutseõppeasutustes õppivaid või ettevõtetes kohapeal ametit omandavaid praktikante.

“Ettevõtluspäev on kindlasti asjakohane sündmus tööandjate esmaseks kokkusaamiseks tööotsijatega ja ehk ka vastavasisuliste kokkulepete sõlmimiseks,” lausus koolijuht.

“Ettevõtluspäeval korraldame ka tutvumiskäike piirkonna ettevõtetesse ja asutustesse. Eriti oodatud, kui nendel ekskursioonidel osalevad kooliõpilased ja õpetajad lähemalt ja kaugemalt,” ütles sündmuse peakorraldaja, Põltsamaa Ettevõtjate Liidu president Andres Vään.

“Kohalik omavalitsus soovib toodete ja teenuste tutvustamise ettevõtluspäeval võimalikult taskukohaseks teha. Kavatseme muretseda esitluspinnad, mida võimalikult soodsalt rentida saaks,” lubas Põltsamaa linnapea Jaan Aiaots.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus