Põltsamaa Ettevõtluspäev tõotab tulla huvitav ja mitmekesine

?Põltsamaa linnavalitsus ja Põltsamaa Ettevõtjate Liit otsustasid tänavuse ettevõtluspäeva korraldada laupäeval, sest siis saavad üritusel osaleda ka tööl käivad inimesed. Praeguseks on end osalemiseks registreerinud üle 35 firma ja asutuse. Meie piirkonna suurematest ettevõtetest tulevad kohale Põltsamaa Felix, E-Piim, Vali Press. Tooteid ja teenuseid esitletakse nii linna kultuurikeskuses kui ka selle ümbruses,? rääkis Põltsamaa Linnavalitsuse majandusnõunik Maimu Kelder.

Seekordsel ettevõtluspäeval osaleb esmakordselt ka Jõgeva maavalitsus, kes kultuurikeskuse lähedale oma telgi paigaldab. ?Tutvustame telgis maavalitsuse käivitatud projekte, pakume suppi, musitseerib maakonna tuntud inimestest koosnev ansambel. Päeva sissejuhatuseks organiseerime aga tervisliku kepikõnni,? rääkis plaanidest maavanem Aivar Kokk.

Andres Vääni sõnul pakuvad kultuurikeskuse ümbruses huvitavaid elamusi ka vanaaegsete põllutöömasinate ja võidusõiduautode näitus, politseitöötajate ja päästeteenistujate demonstratsioonesinemised. ?Esmakordselt toimub koos ettevõtluspäevaga ka kevadlaat, kus on loodetavasti põhilisteks müügiartikliteks aia- ja põllutöödega seotud kaubad, samuti masinad ja seadmed erinevatest aegadest,? lausus Vään.

Põltsamaa Linnapea Jaan Aiaots märkis, et seekordsele ettevõtluspäevale annab oma hõngu ka saabuv Põltsamaa linna 80. sünnipäev. Üritusel saab juba osta juubeli ümboolikaga T-särke.

Nagu kahel esimesel ettevõtluspäeval, on ka seekord ennast tutvustamas Põltsamaa Kodu- ja Põllutöökool. ?See on igati teretulnud üritus ka noortele, mis äratab neis loodetavasti huvi erinevate elukutsete vastu. Mõistagi loob ettevõtluspäev soodsa pinnase kohaliku omavalitsuse, firmade ja ettevõtete koostööks,? ütles ettevõtluspäeva üks korraldajaid, Põltsamaa Kodu- ja Põllutöökooli direktor Viive Kibena.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus