Põltsamaa ettevõtja kostitas Tallinna trammi juubelipeol liharoogadega

Möödunud laupäeval toimunud Tallinna trammiliikluse 125. aastapäeva pidustustel pakkus külalistele liharoogasid Põltsamaa kandi ettevõte, Paju Poed osaühing.

Ettevõtte tegevjuhi Karin Tõnsi sõnul pakkus Paju Poed OÜ Koplis trammide lõpp-peatuses peol vardas küpsetatud sealiha, grill-liha ja šašlõkki. “Roogasid maitsti hoolega. Olime kaasa võtnud firmat tutvustavad reklaamid ning Tallinna abilinnapea Taavi Aas toonitas  oma kõnes, et lihatoodetega kostitab Põltsamaa kandi ettevõte.”  Koos Kariniga olid pealinnas külalisis teenindamas  tema abikaasa Toomas, poeg Sander ja peretuttavad Lauri, Milvi ja Reelika.

“Ettevõttel Paju Talu Kaubandus on käsil kiired põllutööd. Kaalusime esialgu, kas  saame aega Tallinna trammi juubelipeol kaasa lüüa. Otsustasime aga siiski minna, sest kutsujaks oli Põltsamaa Ettevõtjate Liidu eestvedaja Andres Vään. Paju Poed on ka Põltsamaa Ettevõtjate Liidu liige,” märkis Karin Tõns.

“Aastapäeva tähistamisel olime hõivatud toidu pakkumisega. Ühel päeval käisime aga kogu perega Tallinnas uudistamas ja proovisime ära ka trammi- ja trollibussisõidu,” ütles ta.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus