Politseikroonika

Vargused

Ööl vastu 3. novembrit on Põltsamaa vallas Pauastvere külas sisse murtud maamajja ning varastatud alumiiniumist detaile, halogeenlamp ja õmblusmasin Singer koos aluslauaga. Kahju on tekitatud kokku 5300 krooni.

Ajavahemikul 24. oktoobrist 7. novembrini on Tabivere vallas Sepa külas tallu sisse murtud. Esialgsetel andmetel ei ole majast midagi varastatud. Lõhkumisega on omanikule tekitatud kahju 300 krooni.

Liiklusõnnetused

5. novembril kella 22 ajal teatati, et Puurmani vallas Tallinna-Tartu maantee 142. kilomeetril on teelt välja sõitnud BMW. Juhtunu täpsed asjaolud on selgitamisel.

5. novembril kella 22 ajal juhtus Puurmani vallas Tallinna-Tartu maanteel teinegi liiklusõnnetus – sõiduauto Honda Civic oli sõitnud kaldast alla. Inimesed liiklusõnnetuses vigastada ei saanud.

6. novembril kell 9.50 hüppas metskits Põltsamaa vallas Tallinn-Tartu-Luhamaa maantee 122. kilomeetril ette sõiduautole Ford Transit. Loom hukkus sündmuskohal. Inimesed liiklusõnnetuses vigastada ei saanud.

6. novembril kella 18.30 paiku sõitis Opel Ascona Mustvees Narva tänaval tagant otsa pargitud sõiduautole Renault Thalia. Opelit juhtinud Vladimir (1967) sai õnnetuses kergelt vigastada.

7. novembril kella 9.25 ajal juhtus liiklusõnnetus Tabivere vallas Tartu-Jõgeva-Aravete maantee 22. kilomeetril, kus sõiduauto Toyota Avensis oli vasakule teelt välja sõitnud. Juhi sõnul oli liiklusõnnetuse põhjustanud ootamatult teele jooksnud metskits, kes autolt lööki ei saanud. Inimesed õnnetuses vigastada ei saanud.

7. novembril kella 14.55 paiku juhtus liiklusõnnetus Jõgeva vallas Kaude külas Kaude-Soomevere tee 1. kilomeetril, kus sõiduauto Toyota Avensis sõitis kõrvalteelt ette peateel liikunud sõiduautole Opel Omega. Liiklusõnnetuses inimesed vigastada ei saanud. Mõlemad juhid said juhtunu osas kokkuleppele ning pöörduvad edasi kindlustusfirma poole.


Kristi Kuusik,
Lõuna PP avalike suhete büroo pressiesindaja

blog comments powered by Disqus