Politseikroonika

Vargused
Ööl vastu 4. septembrit on Jõgeva vallas Siimusti alevikus maja trepikojast varastatud lukustatud jalgratas Scott Rockwood. Musta- ja sinisekirjul rattal on sarvedega juhtraud.

8. septembril ajavahemikul 12.10-12.35 varastati Tabivere vallas Tabivere alevikus gümnaasiumi õpetajate toast mobiiltelefon Nokia 3100 ning rahakott koos erinevate kaartidega. Vargusega on tekitatud kahju 2150 krooni.

Ööl vastu 11. septembrit on Puurmani vallas Pikknurme külas talu õuelt varastatud alumiiniumist piimanõud. Omanik hindab tekitatud kahju 1210 kroonile.

11. septembri öösel on Põltsamaal Tartu maanteel asuvas baarist või samal tänaval asuvast lukustamata korterist mehelt varastatud 700 eurot ning 1500 krooni.

12. septembril kell 11.36 teatati, et Põltsamaal Lossi tänaval asuvas poes varastati mehe dressipluusi taskust rahakott koos dokumentidega. Tekitatud kahju on täpsustamisel. Politsei tuletab meelde, et oma asjade turvalisuse eest saavad eelkõige inimesed ise hoolt kanda. Rahakotti ning mobiiltelefoni ei tohiks hoida riiete või koti välistaskutes, väärtuslikud asjad on kindlam paigutada sisetaskutesse ning kotis teiste asjade alla.

Sissemurdmine

10. septembril kell 8.20 teatati, et Jõgeva vallas Vaimastvere külas on sisse murtud osaühingu kontoriruumi. Tekitatud kahju on selgitamisel.

Liiklusõnnetus

12. septembril kella 10.40 ajal juhtus liiklusõnnetus Põltsamaa vallas Adaveres Metsa tänaval, kus veoauto Scania, mida juhtis juhtimisõiguseta ja alkoholijoobes Voldemar (1979), tagurdas külge maja ees seisnud sõiduautole Honda Prelude.

Muud juhtumid

12. septembril kell 20.29 teatati, et Puurmani vallas Tallinna-Tartu maanteel 150. kilomeetril sõidab jeep, mille juht võib olla purjus. Sõidukijuhil Kallel (1958) tuvastatigi alkoholijoove. Politsei tänab tähelepanelikku kodanikku.

Kristi Kuusik,
Lõuna PP avalike suhete büroo pressiesindaja

blog comments powered by Disqus