Politseikroonika

Vargused

Ööl vastu 15. juunit on Jõgeva vallas Vägeva külas lukustamata kõrvalhoonest varastatud muruniitja Stiga.

10. juunil kella 16 paiku varastati Põltsamaa vallas Esku külas sauna eesruumist lööktrell, akutrell, eritöötlusega puur ning automakk-raadio. Kokku tekitati vargusega omanikule kahju 2779 krooni. Kahtlusalused antud teos on politseile teada.

Autorüüstamine

Ööl vastu 16. juunit on Põltsamaa vallas Kamari alevikus sisse murtud sõiduautosse Moskvit? 2140 ning kast tööriistadega, bensiini nii kanistrist kui auto paagist ja neli pudelit õlut. Esialgsel hinnangul on kahju suurus 1000 krooni.

Politseioperatsioon

14. juunil ajavahemikul kell 7.00 – 8.30 viisid 15 politseinikku Jõgeva linnas läbi politseioperatsiooni ?Kõik puhuvad?. Operatsiooni eesmärgiks oli välja selgitada alkoholi- ja narkojoobes sõidukijuhte. Operatsiooni käigus kontrolliti 343 sõidukijuhti, mille tulemusena tabati kolm alkoholijoobes mootorsõidukijuhti ning kaks alkoholi tarvitamise tunnustega juhti.

Jalgrattalubade eksam

17. juunil toimub Pisisaare algkoolis huvilistele liiklusalaste teadmiste jagamine ja nende omandamise kontrollimine. Selle raames viivad Jõgeva politseinikud läbi jalgrattalubade eksami, mis hõlmab nii liiklusalase testi kui ka sõidueksami sooritamist. Liikluseeskirja järgi peab iga 10-15-aastane jalgrattur, kes sõidab väljaspool õueala, omama selleks sõiduluba.

Kristi Kuusik,
Lõuna PP avalike suhete büroo pressiesindaja

blog comments powered by Disqus