Politseikroonika

Vargus

Ööl vastu 11. juunit on Jõgeva vallas Vägeva külas talu hoovist varastatud akutrell Manita ja mootorsaag Stihl. Kahju tekitati omanikule kokku 6500 krooni.

Sissemurdmised
Ajavahemikul 29. maist – 12. juunini on sisse murtud Saare vallas Saarjärve külas asuvasse maamajja ning varastatud põhjapõdranahk ja viis kitsekoljut. Kahju tekitati kokku 1750 krooni.

14. juunil kell 11.05 teatati, et sisse on murtud Torma vallas Võidivere külas asuvasse saeveskisse. Sündmuse täpsemad asjaolud on selgitamisel.

Autorüüstamine

Ööl vastu 11. juunit on Jõgeva vallas Vägeva külas talu hoovile pargitud lukustamata sõiduautost Nissan Bluebird varastatud CD-raadio Pioneer, kuus CD-plaati ja päikeseprillid. Vargusega tekitati kahju kokku 3700 krooni.

Metsavargus
8. juunil avastati, et Põltsamaa vallas Puiatu külas on teostatud ebaseaduslikku metsaraiet. Omanikule tekitatud kahju on selgitamisel.

Liiklusõnnetus

9. juunil kella 12.20 ajal juhtus liiklusõnnetus Põltsamaa linnas Tartu mnt ? Kesk tn – Jõgeva mnt ristmikul, kus sõiduauto Audi 100, mida juhtis Marge (1979), sõitis ette jalgratturile Veikole ( 1973), kes sai kergeid vigastusi ning lubati kodusele ravile. Mõlemad juhid olid kained.

Muu

10. juunil kell 16.10 teatati, et Põltsamaal Viljandi maantee ja Tehnika tänava ristmikul on alkoholijoobes jalgrattur. Politsei toimetas mehe (1941) koju. Samasisuline info tuli politseile 14. juunil kell 9.54, kui teatati, et Põltsamaal lillekaupluse ?Lemmik? juures on alkoholijoobes jalgrattur. Politsei toimetas Jüri (1954) kainenema. Politsei tuletab meelde, et jalgrattaga alkoholijoobes sõitmine on keelatud ja karistatav kuni 6000- kroonise rahatrahviga.

Kristi Kuusik,
Lõuna PP avalike suhete büroo pressiesindaja

blog comments powered by Disqus