Politseikroonika

Sissemurdmine

Ajavahemikul 14.-17. maini on sisse murtud Puurmani alevikus asuva maja keldrisse ning varastatud kaks jalgratast – punast värvi Optima Regata ja sinist värvi Kona Hahanna. Kahju on kokku tekitatud 7750 krooni.

Ööl vastu 19. maid on Jõgeval Aia tänaval korterisse sisse murtud ning varastatud mobiiltelefon NOKIA 3310 ja külmutuskapist toidukraami. Kahju on tekitatud kokku 1700 krooni.

Vargused
18. mail kell 8.15 peeti Jõgeval Aia tänaval Keskuse poes kinni pisivaras. Tamarale ( 1958) koostati väärteoprotokoll.

Ajavahemikul 17. maist kella 23 kuni 18. mai kella 1.50 on Jõgeva vallas Viruvere külas varastatud elumaja köögist  elektriline mootorsaag, kitsenahast jope, elektripump ja maja kõrvalhoonest muruniiduk Jonsered. Kokku tekitati omanikule kahju 8400 krooni.

Liiklusõnnetus

18. mail kell 17.55 teatati, et Tabivere vallas Tabivere-Sepa külateel sõitis alkoholijoobes Kalev ( 1960) ratastraktori haakes oleva põllutöömasinaga riivamisi külge tee paremal poolel peatunud sõiduautole Lada 112. Traktori juht lahkus sündmuskohalt.

Politseioperatsioon

14. mai õhtupoolikul viis Jõgeva politseijaoskond Jõgeval ja Palamuse vallas läbi 6-tunnise politseioperatsiooni ?Kõik puhuvad?. 22 politseinikku kontrollis kokku 410 sõidukijuhti. Operatsiooni tulemusena tabati kolm joobes sõidukijuhti, üks alkoholijoobes jalgrattur ning ka üks  joobe jääknähtudega autojuht. Viimasel ajal on Jõgeval ja maakonnas tabatud järjest enam alkoholijoobes sõidukijuhte ning seoses sellega annab politsei teada, et tugevdab veelgi kontrolli joobes juhtide tabamiseks.

Kristi Kuusik,
Lõuna PP avalike suhete büroo pressiesindaja

blog comments powered by Disqus