Politseikroonika

Vargused

22. mail kella 17 ajal avastati, et Põltsamaa vallas Sulustvere külas on sisse murtud suvilasse, kust on varastatud naistesaapad, päevatekk, külmik Nordy, teler Samsung, välibasseini mootor koos torustikuga, kaks metallist tooli, kohviautomaat Elmar, alkoholi ja toiduaineid. Vargusega tekitatud kahju on 8500 krooni. Politsei alustas juhtunu uurimiseks kriminaalmenetlust.

Ajavahemikul 25.- 26. maini varastati Jõgeval Liiva tänaval asuva maja eest helepunast värvi Vene päritolu naiste jalgratas maksumusega 1000 krooni.

Ööl vastu 26. maid on Jõgeva vallas Laiuse alevikus  lõhutud sõiduauto VAZ-2108 juhiukse lukk ja autost on varastatud kaks Philipsi kõlarit maksumusega 400 krooni. Tekitatud kahju suurus on kokku 1050 krooni, politsei alustas juhtunu uurimiseks kriminaalmenetlust.

26. maid kell 17.50 teatati politseile, et Põltsamaa vallas Pilu külas on sisse murtud maamajja, kust on varastatud umbes 70 meetrit elektrikaablit, reisikott, mootorsaag koos kolme ketiga, võsalõikaja, riigilipp, aiapaviljoni postid ja kümme pudelit viina. Varguse ja lõhkumisega tekitatud kahju on kokku 19 750 krooni. Politsei alustas juhtunu uurimiseks kriminaalmenetlust.

Metsamaterjali vargus

23. mail teatati politseile, et Jõgeva vallas Kärde külas on  kinnistult raiutud 271,4 tihumeetrit kasvavat metsa. Vargusega tekitatud kahju on ligi 120900 krooni. Politsei alustas juhtunu uurimiseks kriminaalmenetlust.

Avaliku korra raske rikkumine

23. mail kella 00.15 ajal ründas alkoholijoobes 51-aastane mees noaga 45-aastast meest. Politsei alustas juhtunu uurimiseks kriminaalmenetlust.

Klaire Ründva,
Lõuna Politseiprefektuuri
Jõgeva politseijaoskonna
pressiesindaja

blog comments powered by Disqus