Politseikroonika

Vargused

2. aprillil kella 16 ja 17 vahel on Põltsamaa kultuurikeskusest varastatud videokaamera koos kaameraga. Kahju tekitati 8000 krooni.

3. aprillil teatati politseile sissemurdmisest Jõgeva vallas Vaimastvere külas asuvasse kuuri, kust on varastatud kaks jalgratast Helkama. Kahju on kokku 12 000 krooni.

Ööl vastu 3. aprilli on Jõgeval Kivi tänaval seisnud kaubiku MB Vito küljest varastatud esimesed lisakaugtuled. Varguse ja lõhkumisega tekitatud kahju on kokku 6000 krooni.

Muud juhtumid

31. märtsil kella 21.50 ajal tungisid Jõgevamaal Põltsamaa vallas Esku külas ust avama läinud korteriperemehele (1944) kallale kaks maskides noormeest. Kui sissetungijad märkasid, et korteris viibib veel inimesi, nad põgenesid. Politsei pidas teos kahtlustavatena kinni Priidu (1985) ja Vallo (1986). Vallo on kohtu loal vahi alla võetud, juhtunu uurimiseks alustas politsei kriminaalmenetlust röövimise tunnustel.

31. märtsil kella 1.05 ajal teatati politseile, et Palamuse vallas Luua külas on ühe korteri uks maha löödud. Omanik leidis alkoholijoobes sissetungija korteris magamas. Politseipatrull toimetas joobes mehe (1953) kainenema, juhtunu uurimiseks on alustatud kriminaalmenetlust.

01. aprillil kella 23 paiku peksid kaks noormeest Jõgeva vallas Laiuse asulas 1988. A sündinud noorukit, kes sai kergeid kehavigastusi. Politseile on peksjad teada, juhtunu asjaolude selgitamiseks alustati kriminaalmenetlust.

1. aprillil kell 21.40 kutsuti politsei Palamuse valda Kaarepere kultuurimaja juurde, kus olevat joobes alaealised. Politseipatrull kontrollis alaealisi, keegi alkoholi ei olnud tarvitanud.

Kadri Palta,
Lõuna Politseiprefektuuri avalike suhete büroo

blog comments powered by Disqus