Politseikroonika

Vargused

Tänavu veebruaris on Puurmani vallas Pööra külas tallu sisse murtud ning varastatud kartuleid ja mitmesuguseid hoidiseid. Täpne tekitatud kahju on selgitamisel.

Ajavahemikul september 2004 kuni 27. jaanuar 2005 on Torma vallas Sätsuvere külas maamaja kõrvalruumidest varastatud emailnõusid, kaks vatitekki ja väike puust lumesaan. Omaniku sõnul on kahju tekitatud kokku 875 krooni.

16. veebruaril ajavahemikul kella 7.30-17.00 on Adaveres sisse murtud Kesk tänaval asuvasse korterisse ning varastatud 20 helikassetti ja kardin. Lisaks sellele on ära lõhutud seinakell, telerilaud ja vinüülplaadi mängija. Varguse ja lõhkumisega on kahju tekitatud kokku 2950 krooni.

Avaliku korra rikkumine

Ajavahemikul 26.-31. jaanuarini on Jõgeval lõhutud Piiri tänaval asuva apteegi välireklaam ning välisukse klaas. Lisaks sellele on rüüstatud prügikonteinerite juures. Kahju on lõhkumistega tekitatud kokku 2800 krooni.

9. veebruaril teatati, et Jõgeval Jõe tänaval on lõhutud palvemaja territooriumil asunud valgustiposti kuppel, postkast ning pikali lükatud prügikast. 16. veebruaril oli samal territooriumil järjekordselt rüüstamas käidud, seekord lõhuti valgusteid. Kokku tekitati rüüstamistega kahju 5100 krooni.

Ööl vastu 17. veebruarit on Jõgeval lõhutud Piiri tänaval asuva apteegi välisukse alumine klaasiruut ning värviga määritud välisaknad.

Ööl vastu 17. veebruari on Jõgeval Nurme tänavale pargitud sõiduauto Vaz 2101 kokku määritud hõbehalli värviga. Sündmuste täpsed asjaolud on selgitamisel.

Tähelepanelik kodanik teatas</P>

18. veebruaril kell 15.43 teatati, et Põltsamaal Pikal tänaval sõidab punane Opel Astra, mille juht on arvatavasti purjus. Politsei pidas sõiduki kinni Hullava Naise Pubi juures parklas, kus see oli jõudnud otsa tagurdada sõiduautole Peugeot Partner. Kokkupõrke tagajärjel said mõlemad autod tehnilisi vigastusi. Opelit juhtinud Meelisel (1984) tuvastati alkoholijoove.

KRISTI KUUSIK,
Lõuna PP avalike suhete büroo pressiesindaja

blog comments powered by Disqus