Põlesid tekk ja vaip, laudauks ja auto

Teisipäeval teatati, et Palamuse vallas Järvepera külas on keevitustööde käigus süttinud karjalauda uks. Töölised jõudsid ukse enne tuletõrjeautode saabumist mõne ämbritäie veega kustutada. Päästetöötajad avasid veidi ukse konstruktsiooni ja eemaldasid ukse seest hõõguva soojustusmaterjali.

Neljapäeval, 8. veebruaril kell 22.43 saabus päästjatele ärev teade: Jõgeval tuleb Kivi tn suurelamu ühest korterist ja trepikojast suitsu. Sündmuskohale saadeti Jõgeva, Palamuse ja Tabivere komandod, operatiivkorrapidaja ja kiirabi. Õnneks oli jõutud korteris põlenud tekk ja vaip enne päästjate saabumist välja viia ja kustutada. Teises toas olnud mehe tervist kontrollis kiirabi, kuid haiglasse viimist ta ei vajanud. Tulekahju kaugemale ei levinud, päästjad veendusid ruumide edasises tuleohutuses ja tuulutasid suitsuse toa ja trepikoja.

Laupäeva hommikul enne kella kuut põles Laiuse mäe parklas seisev sõiduauto. Päästjad kustutasid põlengu ja tuli kaugemale ei levinud. Inimesed õnnetuses kannatada ei saanud, kuid vanem auto hävis täielikult.

ARDI KIVIMETS   

 

blog comments powered by Disqus