PlayBack Fest taas algamas!

Kuidas küll nii palju erinevaid artiste koos?! Vastus on lihtne: tegemist on ju koolinoorte staarijäljendamisefestivaliga PlayBack Fest!

PlayBack Fest alustab neljandat hooaega 26. märtsil Tartus ja kuni 11. aprillini toimuvad maakondlikud eelvoorud kokku 11 linnas. Jõgevamaa eelvoor peetakse 27. märtsil Jõgeva kultuurikeskuses. Festivali lõppkontsert on 19. mail Tartus Vanemuise kontserdimajas.

Konkursil peetakse arvestust kolmes vanuserühmas: kuni V klassini, VI-IX klassini ja X-XII klassini.

Festivali osalejate ülesandeks on jäljendada muusikaartiste, matkides muusikavideotel või live-esinemistel nähtut ning püüdes tuua publikuni võimalikult täpse koopia originaalesitusest.

2004. aastal Tartust alguse saanud noortefestival on kasvanud aasta aastalt. Esimesel aastal oli osalejaid 420, teisel aastal juba 860 ning eelmisel aastal kasvas osalejate arv hüppeliselt 3572 koolinooreni.

Igal noorel inimesel on omad lemmikud ja eeskujud, kelle moodi nad püüavad olla. See väljendub nii riietuses, hoiakus kui ka kõnes. Paljud laulavad ja tantsivad oma lemmikartiste kuulates ja vaadates kaasa. PlayBack Fest pakub noortele väljundi festivali näol, kus nad saavad ennast vabalt tunda ja olla täpselt sellised, nagu on nende eeskujud ja iidolid.

Festivali korraldab MTÜ Meelelahutusklubi.

Infot festivali kohta saab kodulehelt www.meelelahutusklubi.ee, e-posti aadressilt info@meelelahutusklubi.ee ja telefonil 5819 0890.


JAAN NAABER,
PlayBack Fest 2007
peakorraldaja

blog comments powered by Disqus