Pisisaare koolis selgitati popimaid tüdrukuid

Esimese tingimusena läks arvesse õppeedukus. Pärast seda, kui oli koos kuulatud õpetust lauakatmise kohta, tuli igal tüdrukul osata katta pidulik laud emale. Seejärel näitasid tütarlapsed oma osavust nooleviskamises ja hüpitsaga hüppamises. Pesuriputamise võistluses pidid aga tüdrukud aja peale viisteist taskurätikut nöörile kuivama panema. Võistlemiste finaaliks kujunes fantaasiamoe demonstratsioon, mis nõudis eelnevat koostööd noorte modellide ja disainerite vahel. Rõivad olid valminud sellistest materjalidest, mida nende valmistamiseks harilikult ei kasutata. Parimatele anti üle lillekimbud, mis olid pärit eelmisest päevast, kui Põltsamaa lillekaupluse Lemmik müüja oli käinud kõnelemas oma kauplusest ja lilledest.

Kõige enam punkte sai kokkuvõttes Liis Kaup, kellele järgnesid Marianne Sats ja Merlin Lumiste. Hindajatest auväärt ?ürii oli aga täiesti kooliväline. Küll aga selgus kooli popim tüdruk salajase hääletamise tulemusena enne lõppkokkuvõtete tegemist. Oma lemmiku selgitasid välja nimelt poisid. Enamiku lemmikuks ning kooli tänavuse aasta popimaks tüdrukuks oli tunnistatud samuti Liis Kaup.

Homme aga läheb kogu Pisisaare kooli pere suurde majja pidutsema. Nagu selgitas kooli uus huvijuht Maia Lepiste, peetakse ühine veerandilõpupidu Pajusi rahvamajas. Selle puhuks on õpitud selgeks ka näitemäng “Okasroosike”. Avatud on kohvik ja saab tantsida ning tähtsa sündmuse puhul on kohal isegi valla buss, kes pidulisi valmis koju sõidutama.

VAIKE KÄOSAAR

blog comments powered by Disqus