Piirojal võistleb taas Eesti autosportlaste paremik

 

 

 

10. augustil toimub Põltsamaa vallas  Piiroja rallikrossirajal  Olerex Eesti meistrivõistluste 6. etapp rallikrossis ja 17. augustil  sõidetakse samal rajal ka  rahvakrossisarja Piiroja Karikas 2013” 7., viimane etapp. 

 MTÜ Põltsamaa Tehnikaspordiklubi juhatuse liikme ja võistluste ühe korraldaja Mati Kase sõnul oodatakse Eesti meistrivõistlusteks rajale ligi kolmekümmet autosportlast. “Lisaks Eesti sõitjatele on oodata võistlejaid ka Lätist. Rajale peaks minema ka mitu sõitjat, kes  võivad Piiroja pidada oma kodurajaks. Nimetan siin ennekõike Sten Oja ja  Arvo Kaske.

Sten Oja peaks startima kõige võimsamate masinate ehk nelikveoliste autode klassis SuperCar.  Oja juhib  oma klassi punktitabelit 102 punktiga. Ta sõidab Mitsubishi Lancer Evo 6-ga ja on kogenud sõitja. Selleaastane tulemus  — viiest etapivõidust neli  – räägib ise enda eest. Arvo Kask on esiveoliste klassis ehk klassis Super1600  sama punktiarvuga  (102) liider. Selles kõige osalejaterohkemas klassis on Kasel  (võistlusauto Volkswagen Golf 2) õnnestunud võita  kõik  seni toimunud  5 etappi ja loodetavasti annab ta ka 10. augustil konkurentidele kõva lahingu, ” rääkis Mati Kask

 “Ka noorteklassis saavad Põltsamaa inimesed pöidlad pihku suruda, sest rajale läheb Casper Eerikson.  Ta ei ela küll pidevalt Põltsamaal, kuid tema võistlusautot (Seat Ibiza Kitcar) ehitatakse siin tema põltsamaalasest vanaisa eestvedamisel ja toetusel.  Eelmisel aastal õnnestus Casperil saavutada noorteklassis rallikrossis Eesti meistritiitel ja tänavune hooaeg on tal väga edukalt kulgenud,” lisas ta

   Alla 12-aastased lapsed saavad meistrivõistluste etappi vaadata tasuta, kõigi pileti ostnute vahel loositakse välja  traditsiooniline publikuauhind – suitsusiga.  

   JAAN LUKAS  

blog comments powered by Disqus