Piirojal peeti karikavõistluste teine etapp

 

Möödunud nädalavahetusel peeti Piiroja jäärajal järjekordne karikavõistluste etapp. Seekord polnud osalejaid küll nii arvukalt kui avaetapil, kuid võistlused ei olnud seepärast vähem põnevad. Noortest sõitjatest tegi järjekordselt kaasvõistlejatele silmad ette Lustivere poiss Alvar Kuusik. Tema järel käis tihe rebimine teise koha pärast. Siiski oli kolme sõidu kokkuvõttes sekundi võrra kiirem Karl Martin Volver ning kolmanda kohaga pidi leppima Rene Luhamaa. Naistest oli kiireim Piret Gilden, talle kaotas üksteist sekundit Inger Tuur. Kolmanda koha sai Loona Pärnakivi, kes kaotas Gildenile kuusteist sekundit.

Esiveoliste masinaklassis oli kiireim Kristo Saar. Teisena lõpetas noorte arvestuse võitja Alvar Kuusik ning kolmanda koha pälvis Valmar Gilden. Tagaveoliste masinaklassi kiireim mees oli Kristo Kruus. Talle jäi napilt alla Kaido Kruus ning kolmanda koha sai Heiki Kull. Vene masinate klassis oli kiireim Indrek Teppan. Teiseks jäi Jaan Müür ja kolmandaks Jaanus Värk.

Nelikveoliste masinaklassis osales sel korral vaid kolm meest. Neist oli peajagu üle Audit roolinud Arvo Kask, kes andis pealtvaatajatele üsna meeldejääva etenduse. Kask võitis selle sõidu ülekaalukalt, edestades teise koha meest Egon Taru peaaegu minutiga. Kolmas mees nelikveoliste klassis oli Mäido Villems.

Võistluste korraldaja Mati Kask avaldas heameelt selle üle, et Piirojal on väikesest külavõistlusest välja kasvanud suur sündmus. Lisaks kohalikele sõitjatele võtavad võistlusest osa ka naabermaakondade mehed ja naised. “Olen väga tänulik Eco Oil OÜ-le ja Ahti Roosimaale, kes võistluste auhinnariiulit täiendasid,” ütles Kask. Piiroja karikavõistluste kolmas etapp peetakse 27. veebruaril.

EILI KOITLA

blog comments powered by Disqus