Piiri pargi rattasõidu seeriavõistlus sai lõpplahenduse

Jõgeva linnas on saanud rattasõidud noorte seas uut hoogu juurde. Piiri pargis käis neljal etapil oma võimeid rattasõidu eraldistardis proovimas 81 ratturit.

Seeriavõistlus koosnes neljast etapist, millest kaks peeti möödunud sügisel ning kaks aprillis ja mais. Selleks, et üldarvestuses konkureerida, tuli võistelda oma vanuserühmas vähemalt kolmel rattasõidul ja seda tegi 23 noort jalgrattasõpra.

Kõik etapid võitsid ja saavutasid üldarvestuses oma vanusegrupis kindla esikoha Karolina Kastan, Sander Õunapuu, Ronald Kiipus, Andi Kuusk ja Kalle Saar.

Mõnevõrra rohkem pidid oma vanuserühmas esikoha eest pingutama Mattias Ründva, Marta-Helena Hansing, Rasmus Kiipus, Grete Rüütli ja Kätri-Avelin Säärits.

Nii mõnigi eelnimetatutest sai oma võidus kindel olla alles pärast viimase etapi lõppemist, sest võistlus oli väga tasavägine. Oma osa sportimisest said ka lapsevanemad, kes  koos lapsega rattasõiduringi kaasa lidusid.

 Järgmisel sügisel oodatakse aga juba uuele seeriavõistlusele nii lapsi kui ka täiskasvanuid, sest rada on sõidetav kõikidele.

Rattasõiduvõistluse etappe toetasid Jõgeva Linnavalitsus ja Jõgeva Vallavalitsus.

Korraldamise eest suur tänu kohtunikele — Jõgeva raskejõustikuklubi Ramm liikmetele Ranno Sammperele, Kalle Saarele ja Andi Kuusele.

iii

AIMUR SÄÄRITS, võistluse korraldaja

blog comments powered by Disqus