Peipsi järve ääres algab ülevallaline noorte puhkelaager

1. -5. augustil korraldab SK Forte Jõgeva valla noortele Peipsi ääres Karjamaal laagri, millest võtab osa 20 Jõgeva valla poissi ja tüdrukut erinevatest piirkondadest – Siimustist, Jõgeva alevikust, Vaimastverest, Kuremaalt, Laiuselt, Kuristalt vanuses 10-14 aastat. Taoline ülevallaline laager toimub esimest korda.

Et laager on aktiivse tervistava puhkuse suunitlusega, siis on päevad sisustatud mitmekülgse sportliku tegevusega, mille seast ei puudu kindlasti hommikuvõimlemine ja ujumine, mängida saab erinevaid pallimänge ja võistelda osavuses, täpsuses. Toimub matk ja viktoriin, tubade vahelised võistlused, lõkkeõhtud, diskod, näputöö ja stiiliõhtud.

Ühel õhtul tuleb kohale Jõgevamaa karaoke kuningas Aimar Pihlak, kelle juhendamisel saavad kõik proovida karaoket laulda ja toimub kindlasti ka võistulaulmine parimate väljaselgitamiseks.

Organiseeritud on toitlustamine, lapsed koristavad oma nõud laualt ise ära ja aitavad toimkonnas näiteks kartuleid koorida.

Lastelaagri läbiviimise eest vastutavad ja tegevusi organiseerivad neli pedagoogi: Ergo – SK Forte ja laagri juhataja, kasvatajad Marika, Sigre ja Ulrika.

EEVA PAJUMÄGI

blog comments powered by Disqus