Peaauhinna võitja selgumata

Palamusel möödunud laupäeval toimunud Suurel Paunvere Väljanäitusel ja Laadal loositi pääsme ostnute vahel välja OÜ-s Siligna toodetud vahva grillkiik. Võitjaks osutus pääsme nr 008479 omanik. Kes see on, on senini teadmata.

Kui Märt Avandi laupäeval koos väikeste fortuunade abiga võidunumbri välja selgitas ja teatavaks tegi, oodati publiku hulgast rõõmuhüüatust, ent see jäi tulemata: õnnelik võitja oli selleks ajaks võib-olla juba laadalt lahkunudki. Vähemasti polnud teda enam laululava juures. Ehkki võidunumber on seisnud juba mitu päeva üleval Palamuse valla kodulehel ja see sai avalikustatud ka Vooremaa eelmise numbri tagaküljel, pole võitja senini vallavalitsusega ühendust võtnud. Kui keegi leiab endal ülal toodud numbriga laadapääsme olevat, tuleks tal kopsaka auhinna kättesaamiseks helistada telefonil 776 2444 või saata kiri e-posti aadressil vald@palamuse.ee .

Kes aga väljanäituse telekajastusi näha tahab, see vaadaku pühapäeval, 29. septembril kell 17.30 Tallinna TVd ning 5. ja 12. oktoobril kell 10 Eesti TV “Maahommiku” saadet.

i

RIINA MÄGI

blog comments powered by Disqus