Parimad mälumängijad tulevad Jõgevale

Eelmisel aastal Jõgeval toimunud paarismälumälumängu karikaetapil osales 43 paari. Et tänavu toimuvad Jõgeval meistrivõistlused, loodavad korraldajad veelgi arvukamat osavõttu.

Ürituse ühe korraldaja, Jõgevalt pärit Postimehe välisuudiste toimetaja Arko Oleski sõnul on Jõgeval kohal kogu Eesti paremik. Teiste hulgas on lubanud meistrivõistlustele tulla televisiooni Miljonimängus pool miljonit krooni võitnud Indrek Salis ja Jevgeni Nurmla.

Oleski sõnul on oodatud teadmisi proovile panema kõik, kellel mälumängu vastu huvi, aktiivset osavõttu oodatakse ka Jõgevamaalt. Olesk rõõmustas, et juba praegu on osalemissoovist teada andnud mitu Jõgeva gümnaasiumiõpilaste võistkonda.

Tegemist on klassikalise mälumänguga, kus osalejatele esitatakse kuuskümmend küsimust erinevatest teemavaldkondadest, nagu näiteks ajalugu, loodus, kirjandus. On ka pildi- ja muusikaküsimusi.

Küsimused on koostanud ning mängu juhivad Arko Olesk ning Jõgeva Gümnaasiumi ajalooõpetaja Tiit Naarits, mehed on võistkonnana ise ka paarismälumängu karikaetappidel edukalt osalenud.

Mälumäng algab kell 12 Jõgeva Gümnaasiumi aulas, soovitav on kohale minna veerand tundi varem. Osavõtutasu on 50 krooni paari kohta, registreerida ja lisainfot saab telefonil 517 47 22. Võistlustele saab end kirja panna ka enne selle algust kohapeal.

Lisaks võitjatele autasustatakse parimat noortepaari ning parimat võistkonda Jõgevamaalt.

EVA KLAAS

blog comments powered by Disqus