Pargijooksul on osalejaid olnud ligi sada

Sel teisipäeval peeti Piiri pargis selle sügise teine pargijooksu etapp, kus osales üheksakümmend üks jooksjat. Esimesel etapil oli neid kahe võrra rohkem, kuid võistluste korraldajad loodavad edaspidi jooksuradadel näha ligi kahtesadat sportlast.

Enim osavõtjaid on senistel Pargijooksu etappidel olnud ikka nooremate seas. Sel teisipäeval oli kõige rohkem võistlemas 9- ja 10-aastasi tüdrukuid. 16-aastaste ja vanemate sportlaste stardirivid olid üsna hõredad. Siiski innustavad võistluste korraldajad ka lapsevanemaid, kes oma võsukesi jooksurajal ergutavad, dresse selga tõmbama ja ka ise kaasa lööma. Auhinnatud saavad kõikide vanuseklasside kuus paremat kohta ning lisaks loositakse välja auhindu kõikide osalejate vahel.

Oma vanuseklassis on kaks etappi võitnud Janmar Reiljan, Laura Eliise Kiisler, Kaijo Keek, Ingelo Raja, Kristo Kreek, Kertu Saar, Martin Toht, Zhanna Toht, Kaido Saar, Kai Saar, Tauno Kure. Sel sügisel peetakse veel üks pargijooksu etapp,  järgnevad rattasõiduetapid sealsamas. Uue aasta hakul peetakse seeriavõistluse raames suusaetapid.

EILI KOITLA

blog comments powered by Disqus