Palamuse valla lasteaia Nukitsamees uue hoone ehitusel peeti eile sarikapidu

Traditsioonilise pärja tõid valmiva ehitise kõrgeimalt kohalt alla OÜ KRC Ehitus lasteaia ehituse projektijuht Indrek Muhhin (pildil vasakul) ja Palamuse vallavanem Rait Persidski. KRC Ehitus on Palamuse lasteaia uue hoone puhul nii ehitaja kui ka arendaja: firma ehitab lasteaia kontsessioonilepingu alusel oma raha eest valmis ja annab selle siis vallale üürile.

Palamuse vallavolikogu esimees Terje Rudissaar ja vallavanem Rait Persidski tänasid ehitajaid seninitehtu eest. Nukitsamehe lasteaia direktor Marika Merusk andis aga firma esindajatele üle seguauto: selleks, et ehitajatel tehnikast puudu ei tuleks ja hoone ikka tuleva aasta suvel valmis saaks. Seguauto oli muidugi mänguasi ja direktori mure ehitajate tehnika pärast väike nali.

Sarikapeol viibinud pääsesid ka valmiva hoone sisemusse ja said natuke aimu uue hoone ruumijaotusest. Näiteks on seal kuju võtmas atraktiivne sise-mänguväljak.

Sarikapeol esinesid Nukitsamehe lasteaia laululapsed Maire Tamme juhendamisel ning Palamuse laulustuudio solist Jan Raudsepp. Ehitajatele ja külalistele pakuti suppi ja torti.

“Kehv ilm on meid küll natuke seganud, aga üldiselt püsime ehitustöödega graafikus,” ütles projektijuht Indrek Muhhin. “Põhikorruse seinad on juba püsti. Kui selle peal asuvate tehniliste ruumide seinad lähiajal samuti laotud saavad, on hoone oma kõrguse saavutanud. Seejärel saame hakata katusetöid tegema. Kui majakarbi enne külmade tulekut kinni saame, võime rahulikult sisetöödega jätkata.”        

RIINA MÄGI

blog comments powered by Disqus