Palamuse lionsid korraldasid Kuremaal tervisepäeva

Möödunud pühapäeval korraldas Palamuse lionsklubi Kuremaa lossis ja selle ümbruses tervisepäeva, kus terviseliikumist juhendasid treenerid Maiu Veltbach ja Maie Puusepp. Tervisepäev tõi kokku inimesi erinevatest põlvkondadest.


Palamuse lionsklubi liige, sihtasutuse Kuremaa turismi- ja arenduskeskus juhataja Tiina Tegelmann, märkis, et „Palamuse lõvid” on oma tegevuses mitmekülgsed ja üheks olulisemaks eesmärgiks laste- ja noorsootööle ning heakorrale panustamise kõrval on terviseedendus.

„Südametervise kuul otsustasime kutsuda Kuremaale tervisespordi treeninguid läbi viima treenerid Maiu Veltbachi ja Maie Puusepa, kellel mõlemal ka oma ja veidi erinev metoodika. Võimlemises on oluline ka kooskõlastus loodusega,” ütles Tegelmann.

„Terviseliikumine on vajalik igas vanuses ja iga valdkonna inimestele, iseäranis ka kultuuri, loomingu ja vaimsuse alal tegutsejatele, kellel alati tarvis mõtteerksust ja häid mõtteid,” lisas ta.

Samuti on Palamuse Lionsklubi aidanud hubasemaks ja atraktiivsemaks muuta Jõgevamaa looduskauneid ja tervisesõbralikke paikasid. Nii paigaldati klubi liikme, põllumajandusettevõtja Voldemar Ilvese algatusel pink Endla looduskaitsealale.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus