Palal mängiti rannavollet

Pühapäeval peeti Pala kooli staadionil kuuendat aastat järjest maha korralik rannavolle võistlus, kus osales 10 mees- ning 2 naispaari.

Võistluse korraldaja Virge Otsa sõnul oli tänavu osalejaid võrreldes möödunud aastaga vähem. Tema sõnul võis väikese osalejate arvu tingida see, et võistlus toimus algselt planeeritud ajast nädal aega hiljem. Siiski oli kohale tulnud võistlejaid kogu maakonnast ja kaugemaltki.

Kuna naispaare oli ainult kaks, siis ei hakatud võrku madalamaks laskma ning naispaarid mängisid oma mängu kõrgema võrguga ära. Naistest võistlesid Ljubov Raimla ning Urve Mõru, kelle vastasteks olid Merle Müür ning korraldaja Virge Otsa ise. Mõlemad geimid võitsid Otsa ja Müür.

Mehed jagunesid kahe alagrupi vahel ning edasi pääsesid kaks alagrupi parimat. Esimese alagrupi võitsid Tambet Luha ja Riho Sepp, alistades kõik oma vastased ning teisena said alagrupist edasi Margus Simson ja Janar Pekarev, kellel õnnestus saada kolm võitu.

Teise alagrupi parimad olid 8 punktiga Grigori Sorgin ja Aleksander Petuhov ning teisena pääsesid poolfinaali Kalle Kolberg ja Rainer Järv, kes kogusid alagrupis 6 punkti.  Esimeses poolfinaali kohtumises võistlesid finaali pääsu eest Luha-Sepp ning Kolberg-Järv. Omavahelises heitluses jäid siiski peale Luha ja Sepp, võites mõlemad geimid.  Teises poolfinaali heitluses kohtusid Sorgin-Petuhov ja Simson-Pekarev, kust väljusid võitjatena ja tagasid endale finaalipääsu Mustvee mehed Sorgin ja Petuhov.

Finaalmäng Seppa – Luha ja Sorgini – Petuhovi vahel oli võitluslik, kuid pingelisest heitlusest väljusid turniiri võitjana  Tambet Luha ja Riho Sepp, võites kaks geimi tulemustega 15:14 ning 15:14.

Kolmanda koha mängus jäid peale Simson-Pekarev, võites Kolbergi ja Järve kahe geimiga. Viiendat ja kuuendat kohta jäid omavahel jagama Taavi Pirk-Peep Päll ja Urmo Kiviselg-Marek Lempu. Sel nädalavahetusel peetakse Palal segapaaride rannavolle turniir.