Pala noorteühing korraldas kevadballi


MTÜ Pala Valla Noored korraldas traditsioonilise kevadballi, mis tänavu oli mõeldud kõikidele noortele nii koduvallast kui ka kaugematest piirkondadest.

Korraldaja Siim Siilbaum ütles, et kui varem olid kevadballid mõeldud ennekõike Anna Haava nimelise Pala Kooli õpilastele, siis nüüd olid sündmusele oodatud kõik noored nii kodupiirkonnast kui ka kaugematest omavalitsustest. Pala kultuurimajas peetud balli avasid peremees ja perenaine Siim Siilbaum ja Kairit Tuka. Laulis ja  mängis ansambel Teine Mees, üllatuseks olid kondiväänamistantsud Helti  Pallolt, esinesid lauljatar Kadi Poll Tartust  ja Jõgeva tantsutrupp  SPICE.  “Ballil oli palju eredaid  elamusi, eriti üllatusesinejad, kes üritusele särtsu lisasid. Osalejatele oli kindlasti meeldivaks üllatuseks see, kui kahte paremat  tantsupaari premeeriti,”ütles Siim Siilbaum, kes on MTÜ Pala Valla Noored juhatuse liige.

“Soovisime pakkuda oma meeskonnaga võimalikult suurele rahvahulgale kõrgetasemelist kultuuriüritust. Osalejatele oli  ball meeldivaks võimaluseks veeta kord aastas aega äärmiselt pidulikus keskkonnas. Sellise sündmusega saime anda oma panuse tantsukultuuri, peotantsu säilimisse ja arendamisse. Selline kultuuriüritus parandab erinevate valdade ja koolide noorte vahelist suhtlemist,” ütles Siilbaum.

Kevadballi Palal toetasid Eesti Kultuurkapital, Pala Vald ja MTÜ Pala Valla Noored.

“Balli kordaminekule aitasid tõsiselt kaasa ka Pala kooli direktor Malle Weinrauch ja sotsiaaltöötaja Inga Jegorova, kes on meie ühingu liikmed, ning kooli huvijuht Inna Lamp,” lisas ta.

JAAN LUKAS 

blog comments powered by Disqus