Pala noortemaraton siiski toimub

Eile otsustasid Pala Põhikooli kehalise kasvatuse õpetajad, et lumeolud on piisavalt head, et suusaradadele saab lasta ka mitusada noort ehk teisisõnu Pala noorte suusamaraton toimub. Küll on distantsid tavapärasest veidi lühemad, kuna lumeolud võimaldavad sõita vaid 5 kilomeetri pikkusel suusarajal.

Ka soovitavad korraldajad hoolega valida suuski, sest rajal võib kohati liiv välja tulla.

Kõige pikem distants tuleb läbida 1985-1988 aastal sündinud noortel. Noormeeste distantsi pikkuseks on 25, neidudel 15 kilomeetrilt. 11-12 aastased poisid ja tüdrukud peavad aga läbima võrdselt kaheksa kilomeetrit.

Võistlejatel on võimalik kasutada sauna, rajal olevas teeniduspunktis pakutakse jõujooki, teed ja võileiba, pärast sõitu saavad kõik osalejad sooja suppi. Autasustatakse iga võistlusklassi kuut paremat, kui võistlusklassis on vähem võistlejaid kui kuus, siis esimest kolme.

Eelregistreerimine 27. jaanuarini meiliaadressil kool@pala.ee, telefonil 773 4654 või faksil 773 46 41. Infot maratoni kohta saab ka telefonil 53 942 998. Registreeruda saab ka enne starti Palal, kuid siis on osavõtumaks veidi kõrgem.
Noorte suusamaratoni korraldab Pala Põhikool koostöös Pala Spordiklubi ja vallavalitsusega.
EVA KLAAS

 

blog comments powered by Disqus