Päästeteenistuse aumärgi sai ka neli jõgevamaalast

Peaminister Jüri Ratas, siseminister Mart Helme ja päästeameti peadirektor Kuno Tammearu andsid 113 inimesele tunnustusena üle päästeteenistuse aumärgi. Aumärgiga tunnustatakse nii päästeameti töötajaid kui ka häid koostööpartnereid.


„Päästjate igapäevased vaprad teod ja partnerite panus päästevaldkonna arengusse on väärt esiletõstmist ja tunnustamist,“ sõnas siseminister Mart Helme. „Koostöös loome Eesti inimestele turvalise ja ohutu elukeskkonna,“ lisas Helme.
„Kui me vabariigi aastapäeva eel mõtiskleme, mis on Eesti riik, siis on see kindlasti kõik need 113 tunnustuse saajat. Iga aumärgi teeninu on andnud hindamatu panuse Eesti ühiskonda, nende inimeste kaasabil loomegi iga päev ohutut ja turvalist Eestit,“ ütles päästeameti peadirektor Kuno Tammearu.
Kokku tunnustatakse 113 inimest, kelle hulgas on päästeameti teenistujaid, kelle tööstaaž päästeteenistuses ulatub 45 aastani. Tunnustuse sai ka neli jõgevamaalast. Päästeteenistuse aumärgi said päästeameti Lõuna päästekeskuse Põltsamaa päästekomando päästja Tarmo Romm ja päästeameti Lõuna päästekeskuse Jõgeva päästekomando meeskonnavanem Raino Poll.
Päästeteenistuse medal anti Puurmani priitahtliku päästeseltsi vabatahtlikule päästjale Mati Johansonile.
Päästealase noorsootöö rändauhind ja tänukiri läks MTÜ Avinurme pritsimeeste seltsi vabatahtlikule päästjale Ivar Ilvesele.
VOOREMAA

blog comments powered by Disqus