Osavõtmine mõttetalgutest muutus lihtsamaks

Minu Eesti mõttetalgutele registreerumisel ei nõuta enam ID kaardi või pangaparoolide olemasolu. Tiimi kirjapanekuks on alates tänasest vaja vaid tiimiliikmete nimesid ning tiimi esindaja telefoni ja e-posti aadressi.

Ettepanekud registreerumise lihtsustamiseks tulid inimestelt mitmelt poolt Eestist, kus ID kaardi või pangaparoolide nõude tõttu jäid esialgu kirja panemata mitmed tiimid.

Oleks olnud väga kahetsusväärne, kui keegi oleks jäänud mõttetalgutele tulemata registreerumise liigse keerukuse tõttu. Oleme tänulikud Skype`le, kes registreerimise ümberprogrammeerimise pühade ajal operatiivselt ette võtsid.

Minu Eesti registreerumise mooduli on programmeerinud vabatahtlikus  korras SkypeŽi meeskond Andres Küti juhtimisel.

Minu Eesti mõttetalgud 1. mail saavad toimuma vähemalt 400-s mõttekojas üle Eesti. Mõttetalgutel leitakse ühistes vestlusringides kiiresti lahendusi osaliste jaoks olulistele küsimustele. Arutusele tulevad küsimused mõttetalgutel püstitatakse talguliste poolt kohapeal.

Ettevõtmise algatajad loodavad, et mõttetalgutest saavad alguse vähemalt tuhatkond uut väiksemat ja suuremat tegu, mis muudavad meie kõikide elu Eestimaal paremaks. Minu Eesti mõttetalgutele registreerumine toimub www.minueesti.ee kodulehel ja raamatukogudes üle Eesti.

EVA TRUUVERK
Minu Eesti koordinaator

blog comments powered by Disqus