Osaühing Merineitsi ehitas Jõgeva turuplatsile varikatusega müügilauad

Jõgeva linnavalitsus on turukaubanduse korraldamiseks sõlminud kokkuleppe kinnisvaraäri ja kaubandusega tegeleva osaühinguga Merineitsi. ?Arvestades müüjate ammust soovi, otsustasime ehitada varikatusega müügilauad. Turul kaubeldakse eestimaiste põllumajandussaadustega ning selline ettevõtmine vajab soodustamist,? lausus OÜ Merineitsi juhataja Jaano Terras, kes märkis, et väärtuslikku kaupa tuleb pakkuda nägusalt müügikohalt.

Iga varikatusega laua külge on paigaldatud ka pistikupesad, kui müüja soovib tarbida elektrivoolu. Samuti on turul avatud nii tavaliste kui ka elektronkaalude laenutus.

Varikatusega lauad ehitas turule tuntud meistrimees Ain Päären.

Mitmed, kes aastaid turul taimi ja aiasaadusi müünud, kiitsid kaasaegsemaks muutunud turuplatsi, ?Nüüd on kauplemine märksa hubasem,? möönis jõgevlane Ivan Junninen, kes kevaditi mitmesuguseid taimi müüb. Positiivsed emotsioonid olid ka ostjatel. ?Niisugused varikatusega lauad tulnuks turule juba ammu paigaldada,? lausus varajasi kapsataimi ostma tulnud Jõgeva vallavolikogu liige Juhan Reimann, kelle arvates on turg hea paik ka uudiste vahetamiseks.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus