Oodatakse ettepanekuid paremate kodanikeühenduste tunnustamiseks

Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus koostöös Jõgevamaa Kodukandi Ühenduse, Jõgevamaa Koostöökoja, Jõgeva maavalitsuse ja Jõgevamaa Omavalitsuste Liiduga  kuulutab välja konkursi Jõgevamaa 2015. aasta parimate kodanikeühenduste tunnustamiseks.

Tunnustust jagatakse järgmistes kategooriates: Jõgevamaa parim kodanikeühendus 2015; atraktiivseim kodanikeühenduste projekt või tegu 2015; aasta kodanik 2015; parim kodanikuühiskonna toetaja 2015.

Jõgevamaa Kodukandi Ühendus tunnustab käesoleva aasta sädeinimest ja aasta küla. Kandidaate võivad esitada nii eraisikud, kodanikeühendused, ettevõtjad, kohalikud omavalitsused kui ka  riigiasutused. Tunnustamise juhend ja ankeet on kättesaadavad  Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskuse kodulehel www.jaek.ee.

Täidetud ankeete oodatakse e-postile info@jaek.ee kuni tänavu 1. novembrini. Paremad kuulutatakse välja 27. novembril Palamuse rahvamajas peetaval kodanikupäeval.

Tunnustamist toetavad Jõgevamaa Omavalitsuste Liit, Jõgeva maavalitus, siseministeerium ja Kodanikuühiskonna Sihtkapital.

HELVE LAASIK

blog comments powered by Disqus