Õnnetriinud alustas uutes ruumides

Reedel avati Sadala koolimajas uued ruumid Õnnetriinude lasteaiarühmale. Juurdeehituse vajadus tekkis lasteaiaealiste poiste ja tüdrukute arvu suurenemisest kogukonnas.


Sadala koolis hakati uue lasteaiarühma ruumide ehitamisele mõtlema aasta tagasi, sest senisesse Lepatriinude rühma soovijatest oli tekkinud järjekord ja ootel olijaid oli enam kui kohti.

„Uued ruumid meeldivad mulle väga, need on avarad, ilusad ja igati lastepärased. Hubase keskkonna loovad mahedad värvitoonid. Meie rühm on liitrühm, kus on lapsed alates 18 elukuust kuni kolmanda eluaastani,“ rääkis õpetaja Jevgenia Novak.

Rühmas on mitmekülgsed võimalused tegeleda mänguliste tegevustega, mis avardavad silmaringi, annavad oskusi ja kogemusi.

„Juba eile tuli meie rühma üheksa last ja hiljem lisanduvad mõned veel,”ütles Novak.

Sadala kooli direktor Taavi Duvin tänas Õnnetriinude ruume ehitanud firmat OÜ Kothoi, rahastajat Jõgeva valda ja kohaliku kogukonna liikmeid, kes ehitamisele kaasa aitasid. Koolijuht juhtis tähelepanu seinamaalidele, mis kujutavad ka õnnetriinusid ja öökulli. „Looduslähedust peame oma koolis ja lasteaias väga oluliseks.”

Taavi Duvin ütles tänusõnad ka Palamuse lasteaiale Nukitsamees, mille direktor Marika Merusk oli samuti Sadala lasteaiaperet õnnitlemas. Jõgeva vallast tõid tervitusi vallavanem Aare Olgo ja vallavolikogu esimees Raivo Meitus. Valla kingituseks lastele oli tehnilst taipu ja digitaalajastule kohast mõtlemist arendav mänguasi.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus