Olivia Oilersile võit ja kaotus

 

Jõgeva jäähokiklubi Olivia Oilers pidas möödunud nädalal kaks mängu. Esmaspäeval kaotati Tartu linna meistrivõistluste raames Tartu Condorile 3:4, pühapäeval alistati aga Kohtla-Järve karikaturniiri liider Viru Sputnik 6:4.

Olivia Oilersi mängija Vaiko Vadi sõnul mängis meeskond Tartus avakolmandikul halvasti ning kiirelt jäädi 0:4 kaotussseisu.

“Teisel kolmandikul oli mängupilt aga juba päris hea, väravavõimalusi oli palju, kuid viigini me kahjuks siiski ei jõudnud,” ütles ta. Kahel korral ei õnnestunud Oilersil ära kasutada ka arvulist ülekaalu. Jõgevalastest viskas kaks väravat Ain Kastan, korra oli täpne Siim Sommer.

Kohtla-Järvel võttis Olivia Oilersi revanši eelmises omavahelises kohtumises Viru Sputnikult saadud 3:4 kaotuse eest. Vaiko Vadi sõnul oli kohtumine väga võitluslik. “Võitsime eelkõige seetõttu, et mängisime meeskondlikult,” lausus Vadi. Kuuest väravast pooled viskas Marko Saksing, Mario Mihkelsoni, Tarmo Pütsepa ja Raul Kivi arvele läks üks tabamus.

Turniiritabelis teisel kohal oleva Oilersi mängijatele on appi tulnud varem ka meistriliiga meeskondi juhendanud treener Gennadi Jeremejev. “Ta on kohal nii meie treeningutel kui ka Kohtla-Järve mängudel,” lausus Vadi. “Meeskond suudab järjest rohkem tema mõtteid väljakul teostada ja see toobki edu.”

Võidumängu käis Kohtla-Järvel vaatamas ka paarkümmend Jõgeva hokihuvilist. “See loob meeleolu ning meeskond saab sellest lisajõudu,” lausus Vaiko Vadi.

9. veebruaril peab Olivia Oilers järgmise mängu Tartu liigas. Vaiko Vadi sõnul plaanitakse sel hooajal kindlasti osaleda ka Eesti meistrivõistluste esiliiga turniiril ning spordiliidu Jõud meistrivõistlustel.

MATI ALEV

blog comments powered by Disqus