Nutitelefoni ümbris kaitseb telefoni

SISUTURUNDUS

Uue ja hea telefoni ostmine ei tähenda ainult telefoni ostmist. Ostu juurde käivad ka igasugused tarvilikud lisad nagu, kaitsekile või kaitseklaas, kõrvaklapid ja palju muud.

Kui mõned neist on lihtsalt mugavuse pärast, siis nutitelefonile mõeldud ümbris või kaaned võivad sind säästa sadade eurode kulutamisest uuele telefonile. Olenemata sellest, milline telefon sul täpselt on, kaitset vajab ta nii või naa.

Nutitelefoni kaaned võivad olla nii universaalsed kui ka seadmepõhised. Kuigi universaalseid on lihtsam leida, on hea mõte eelistada seadmepõhiseid kaasi, mis pakuvad paremat kaitset. Lisaks lubavad seadmepõhised kaaned telefoni kasutada ka ilma seda ümbrisest välja võtmata.

Leia oma seadmele õiged kaaned

Piisab sellest, et heita pilk Kaup24.ee e-poodi ja on näha, kui suur on erinevate telefonikaante ja ümbriste valik.

Kõige tavalisemad mudelid ümbritsevad telefoni külgedelt ja tagant, pakkudes peamiselt kindlamat haaret aga jätavad ekraani kaitseta. Samm edasi on raamatu tüüpi kaaned, mis lisaks telefoni tagusele käivad ka telefoni ekraani peale.

Tänu laiale valikule saab täpselt mõelda, mis peaks nutitelefoni kaantel ilmtingimata olemas olema. On kaasi, millel on lisataskud pangakaardi ja sularaha jaoks. Kaasi, millele on lisatud peegel, et saaks vajadusel enda välimust kontrollida või randmepael, et telefoni oleks mugavam käes hoida. Leiab ka kaasi, mis aitavad telefoni veekindlaks muuta, kaasi, mis aitavad telefoni vee peal hoida ning kaasi, mille sisse on peidetud akupank, et sa ei peaks kunagi muretsema aku tühjenemise pärast.

Mobiiltelefoni kaaned on asendamatuks abimeheks

Vahet pole, millised on kaantel olevad lisad, on nad mõeldud telefoni kaitsmiseks. Kui valid kaitsekaantest sellise mudeli, mis kaitseb ka ekraani, ei pea sa muretsema telefonile tekkivate kriimustuste pärast,  mis võivad ekraanile tekkida siis, kui sul on harjumus telefoni koos teiste asjadega kotis hoida. Geenius.ee artikkel osutab välja, et parim viis kriimude parandamiseks on nende ennetamine.

Kuna kaaned vähendavad kukkumisest tulenevat põrutust, aitavad need vältida telefoniekraani purunemist ja kulukat remonti. Muidugi ei tee kõik kaaned telefoni täiesti põrutuskindlaks, kuid madalamalt kukkumise eest pakuvad need reeglina head kaitset. Kukkumine käest või laualt on telefonile tõenäolisem kui kõrgemalt kukkumine.

Kes hindab mugavust, siis neile on kindlasti oluliseks see, et head kaaned aitavad telefoni ja horisontaalis erineva nurga alla paigutada. See võimaldab mugavamat video vaatamist.

Samal teemal on Lifehacker.com-is ka inglisekeelne arutelu – kaantel on plusse ja miinuseid. Plussideks on kaitse. Miinusteks ehk kaante poolt lisatud lisakaal ja -suurus.

Ära unusta enda harjumusi ja vajadusi

Kaaned tasub osta nutitelefoniga samal ajal, et kohe algusest peale sellele maksimaalset kaitset pakkuda.

Kui tihti on juhtunud, et oled telefoni trepist alla pillanud või vette kukutanud? Kas oled harjunud rahakotti kaasas kandma või oleks vajalik kaarditaskutega telefoniümbris? Kui palju veedad sa aega looduses ning kasutad akupanka? Või soovid ennekõike ehk üliõhukest kriimustuste eest kaitsvat ümbrist, et telefoni välimust mitte rohmakaks muuta?

Kui sa ei suuda päris kindlalt otsustada, millised kaaned oleksid parimaks valikuks, võid osta ka mitu erinevat mudelit. Kipub olema, et ühed kaaned sobivad tööellu ja teised vabal ajal tegutsemiseks. Kolmandad miks mitte peole minekuks, või näiteks uue küünevärviga samas toonis aksessuaarina.

Kaup24.ee e-poest leiad nii mobiilid kui telefonide kaaned väga hea hinnaga.

blog comments powered by Disqus