Noorusele juba teine loobumisvõit järjest

Eesti jalgpallimeistrivõistlustel sagenevad sügisel loobumisvõidud. Nii teenis juba teist korda järjest mänguta kolm punkti turniiritabelisse Jõgeva SK-Noorus 96.

Seekord andis jõgevalastele II liigas loobumisvõidu turniiritabelis eespool asuv Raasiku FC Joker. Nüüd on Noorus kogunud meistrivõistlustel 38 punkti ja sellega ollakse 5. kohal. Järgmisel laupäeval mängitakse võõrsil Kohtla-Järve JK Järve II meeskonnaga.

III liigas palliv Jõgeva FC Wolves kaotas aga võõrsil 2:3 FC Imaverele. Hetkel on „hundid” kogunud 36 punkti, mis annab neile lõunatsoonis 5. koha. Laupäeval võetakse kodus vastu FC Tarvastu meeskond.

Edukas oli nädalavahetus IV liigas mängivale Vaimastvere SK Illile, kes saavutas teise järjestikuse võidu, kui Suure-Jaanis alistati Põhja-Sakala II 6:3 (3:0). Skoori avas Eduard Lehtmets juba 13. minutil. 23. minutil skooris Andro Lepp ja 40. minutil oli teistkordselt täpne jätkuvalt heas vormis olev vanameister Eduard Lehtmets. Nii mindi vaheajale Illi 3:0 eduseisul.

Teise poolaja algus oli aga kurjakuulutav, sest 72. minutiks oli kolmeväravaline eduseis sulanud minimaalseks – 3:2. Edasi vaheldusid sündmused kiiresti. 74. minutil tegi Stenver Kleimann-Leimann penaltist Illi eduseisuks 4:2, kuid kohe järgmisel minutil meisterdas omavärava Silver Vaino ja Illi juhtis veel 4:3. 81. minutil oli Vaimastvere meeskonnal taas kasutada penalti, mille realiseeris seekord Mairo Tikerberi ning mängu viimasel minutil oli teistkordselt täpne Andro Lepp. Seega 6:3 võit.

Pühapäeval peab SK Illi oma selle hooaja viimase liigamängu, kui Tartus kohtutakse FC Heliosega. Hetkel on Illi oma tsoonis kuuendal kohal, kuid võimalik on jõuda võidu korral ka kolmandaks.