Nooruse võitudeta seeria jätkub

Möödunud pühapäeval sai jätku Jõgeva SK Noorus 96 õnnetu seeria — juba kolmes järjestikuses mängus ei ole jalgpallurid suutnud võidupunkte võtta. Seekordne komistuskivi oli Pärnu Vaprus III.

Pärast väsitavat mitmetunnist sõitu Pärnusse astusid pärnakate vastu platsile väravavaht Ivo Lepik, kaitsjad Jaanus Allas, Eigo Loorius, Rainer Võsaste, Aarne Sulg, poolkaitsjad Taavi Veersalu, Eduard Lehtmets, Priit Jõeäär, Mihkel Kukk ning ründajad Nikolai Roop ja Mario Tikerberi. Mäng algas võitluslikult: mõlemad meeskonnad otsisid võimalust haarata initsiatiivi. Jõgevlased proovisid rünnata äärtelt, Vaprus keskelt. Võimalusi tekkis mõlemal, kuid SK Noorus 96 mängumeeste löögid ei tabanud eriti tihti raami, Pärnu Vapruse löögid tõrjus aga kindlalt jõgevlaste väravavaht Lepik.

Pooltunni möödudes oli Jõgeva sunnitud tegema oma esimese vahetuse — vigastusest taastuva Nikolai Roobi asemel võttis ründes koha sisse Rainer Onopa. Poolaja viimase veerandtunni sees suutsid Vapruse mängijad ka edu saavutada: neil õnnestus keskelt läbi mängida ning pall sekundi murdosa jagu enne Lepiku väljajooksu väravasse lükata. Värava löömise käigus sai vigastada ka üks koduvõistkonna mängijatest.

Pärast vaheaega suutsid Jõgeva mängumehed hoida palli pikemalt ning viia mäng Pärnu meeskonna värava alla. Kahjuks lendas taas enamik löökidest väravaraamidest napilt mööda. Kiirrünnakutega näitas omakorda ohtlikkust Vaprus, kes sundis külaliste väravavahti mitmele heale tõrjele.

Teisel poolajal tegi kodumeeskond ohtralt vahetusi ning ka Noorus 96 tõi värsket verd väljakule: Eduard Lehtmetsa vahetas välja Sverre Mäesepp ning Rainer Onopat asendas Madis Evert. Mängu lõpu eel hakkas Jõgeva meeskond üritama palli vallata küllaltki kõrgel vastase poolel, jättes vastastele head võimalused kontrarünnakuteks. Kümmekond minutit enne mängu lõppu suutiski Pärnu oma edu suurendada, lüües teise värava. Kohtuniku poolt lisatud mänguminutitel saadeti juba niigi murtud SK Noorus 96 meeskonna puuri viimane kirstunael ja lõppseisuks kujunes 3:0.

Pärast kolme vooru on Jõgeva liigatabelis üheksandal kohal. Järgmisena võõrustab Noorus Jõgeva aleviku staadionil tabeli liidrit Viljandi Kotkaid. Mäng toimub 4. mail kell 12 ning kõik on oodatud omasid toetama.