Nooruse võiduseeria katkes

Saalijalgpalli Eesti meistrivõistlustel kaotasid nädalavahetusel mõlemad Jõgevamaa meeskonnad Narva klubidele. FC Jõgeva Wolves kaotas 2:0 eduseisust 2:7 Narva FC United II-le ja Jõgeva SK Noorus-96 3:0 seisust 3:4 Narva FC United U19 meeskonnale.

Esiliigas mängiv Wolves alustas oma mängu Narva spordikeskuses kiire algeduga. Juba esimesel minutil viis Sergei Starovoitov Wolvesi 1:0 ette ja kolm minutit hiljem lisas Starovoitov veel teisegi värava.

Kahjuks jäid need ka „huntide“ viimasteks väravateks mängus. Juba 7. minutil oldi 2:3 kaotusseisus ning poolaeg kaotati 2:5. Lõpuks vormistasid narvalased kodusaalis 7:2 võidu.

Seega on FC Wolvesil jätkuvalt turniiritabelis 7 punkti, millega ollakse kaheksa meeskonna konkurentsis viimasel kohal.

Eeloleval pühapäeval kell 19 võetakse koduses Virtuses vastu Rummu Dünamo meeskond.

Kaotusekibedust pidi tundma ka teine Jõgevamaa meeskond. Teise liiga turniiri kümne järjestikuse võiduga alustanud Noorus-96 juhtis Narvas sealse Unitedi vastu 12. minutiks 3:0. Skoori tegid Raul-Martin Sirkas, Targo Parkala ja Kaarel Põldma. Vaheajale mindi 3:1 eduseisul.

Paraku ei suudetud teisel poolajal seisu hoida ja väljakuperemehed lõid kolm korda palli Mart Pälli väravasse. Seega 4:3 võit Narvale.

Nooruse meeskond on 30 punktiga siiski jätkuvalt kindel tabeliliider edestades teisel kohal olevat SK Kadrinat kuue punktiga. Juba sel laupäeval kell 14 kohtub Noorus Jõgeval  Virtuse spordihoones Padise Rummu Dünamo II meeskonnaga.